Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiúk nem szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk nem szeretnétek visszaállítani az 1800-as évekbeli dolgokat, hogy megvehettél egy nőt aki tetszett neked és nem maradtál egyedül?

Figyelt kérdés
Mert én is ronda vagyok és nem jutok lányhoz, akármit is teszek. Akárhány egyetemet végzek(már 2 van meg 1 fősuli), nincs is rossz munkahelyem, még sincs nőm és nem is volt, és így 30 fele elég rosszul esik a dolog. Pedig teszek érte, hogy legyen, de a külsőm miatt nem jutok el odáig, hogy összejöjjek valakivel. Jó lenne visszaállítani azokat a régi szép időket, mikor meg lehetett venni egy lányt. Lehet ez fáj a lányoknak, meg már a 21. sz-ban élünk, de máskülönben nem lesz barátnőm soha. Nem szoktam itt sírni, de most már muszáj megtennem a 40. durva elutasítás miatt.
2012. jan. 10. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó, lányként könnyű dolgod van, mert külsőtől függetlenül nincs olyan lány, aki ne kéne senkinek. Ha lehetne, mondanám h próbálj meg ronda fiúként csajozni, te is rájönnél, hogy nem kellünk egy lánynak sem, bármit is teszünk.
2012. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
100%

én sem kellek a jó pasiknak. ÉÉÉÉÉS??? akkor mi van? ezer meg ezer kevésbé jó pasi rohangál az utcán, akik személyiségben sokkal többet érnek, mint azok a beképzelt majmok. és nem, nem azért volt barátom már, mert a csúnya csajok is kellenek valakinek... hanem mert értékes személyiségem van, bármiről lehet velem beszélni, és nem siránkozok folyton, nem nyomulok, nem erőlködök, hogy mindenképp legyen kapcsolatom, nem ez az életcélom. nem vagyok görcsös, mint ti.


hihetetlenül szánalmas, amit csináltok, ez a hiszti... borzalmas. semmi férfiasság nincs bennetek. ez a görcsösség meg kiül az egész lényetekre, a kisugárzásotokra, ezért nem kelletek senkinek. mert érzik rajtatok, hogy bárki jó lenne nektek, csak legyen már valaki. a lányok meg nem szeretnek azok a bárkik lenni...

2012. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
8%
Én elhiszem h ezek miatt volt már barátod, mert mi férfiak nem vagyunk mind olyan felszínesek. A mondandód többi részével viszont nem értek egyet. Egyrészt kisugárzás nem létezik, ezt azok mondják, akik nem akarják bevallani, h a párjuk külseje fogta meg őket. Másrészt pont fordítva van az ok-okozat, mint ahogy te gondolod. Rondák vagyunk -> nem kellünk senkinek -> bárki jó lenne.
2012. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
89%
teljesen mindegy, hogy hogy van az ok okozat. ha a lányok ezt látják rajtatok, mégúgysem fogtok nekik kelleni. de amúgy meg nem is értem... minek is akartok ti barátnőt?:O a nők úgyis mind felszínesek, köcsögök, csak a pénzre mennek, nagyok az igényeik, és úgyis megcsalnak titeket (legalábbis a ti nézeteitek szerint). akkor meg minek nektek egy ilyen embert? tiszta paradoxonok vagytok. ja, vagyhogy azért szidjátok a nőket, mert nektek nem jön össze? ez meg megint szánalmas -.-"
2012. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
76%
kisugárzás meg csak annyiban nem számít, hogy amikor épp tök szar kedvem van, önbizalmam nulla, akkor senki nem vesz észre, senki nem kérdez tőlem semmit (útbaigazítés satöbbi), nem mellém ülnek le a buszon, de amikor épp jó a kedvem, magabiztos vagyok, vidám, akkor meg mindenki engem talál meg a kérdéseivel (tök ismeretlenek!), rámdudálnak az úton...stb. véletlen lenne? hát nagyon nem, mert már sokszor megesett, így feltűnő a dolog. szóval attól, hogy te valamiben nem hiszel, még létezhet.
2012. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes módon ha nekem jó kedvem van, akkor se vesz észre senki, tömegközlekedésen mellém ülnek utoljára (a lányok meg inkább állnak), csak tarhálás céljából szólítanak meg, és ugyanúgy direkt félrenéz minden lány, ha szemezni próbálok vele. Ismétlem, ha jó kedvem van, akkor is ugyanez van. Erről ennyit.
2012. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
hát drágám, ha tényleg ennyire csúnya vagy, akkor szerintem ne szemezz... úgy próbálj ismerkedni, hogy a külsődre csak a lehető legkésőbb derüljön fény. pl ilyen profilcsinálós honlapokon. ott van alkalmad a személyiségedet villogtatni, aztán valakivel elkezdesz beszélni, azt mondod, nincsen képed, és csak amikor már nagyon jó a viszony, akkor mutatod meg magadat. am sztem tuti nem vagy ennyire ronda, csak felfújod a dolgot. esetleg mutatsz képet? most már tényleg kíváncsi vagyok.
2012. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
am a szemezés csak a nagyon helyes srácoknak szokott bejönni, azt is csak akkor, ha valami magabiztos csajt találnak a szemezés másik feléül... velem is próbáltak már szemezni, de én is elkaptam a tekintetem, de nem azért, mert nem tetszett a srác, vagy valami, csak szégyenlős vagyok, és nem tudok tartani a szemkontaktust.
2012. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:

Próbáltam már kép nélkül is ismerkedni. Eleve kevés lány hajlandó erre, de aki igen, az is előbb-utóbb talál rólam képet, és onnantól általában esélytelen vagyok (tapasztalat).

Nem lenne sok értelme képet küldenem, a felét se adja vissza a rondaságomnak. Tudom, mert küldtem már itt is sok embernek, és ők a legtöbben nem találtak rondának (v csak nem vallották be), viszont aki élőben ismer, az mind annak lát. Olyan is volt már, h kép alapján tetszettem 1-1 lánynak, de élőben ők is undorodtak tőlem. Ez a másik ok, amiért nem érdemes kép nélkül ismerkedni, előbb-utóbb úgyis találkozni kell, aztán kiábrándulnak belőlem. Legfeljebb vak lányoknál lenne esélyem, de az meg nem tom mennyire lenne etikus.

2012. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
azért engem mégiscsak érdekelne a kép. és elmondod, hogy élőben miben vagy rondább, mint a képen. mert így fura, hogy ennyire rondának tartod magad, mégis ennyire próbálkozol. ennek olykor kissé önsajnálat szaga van, hogy nem tartod te magad olyan rondának, csak sajnáltatod meg vigasztaltatod magad.
2012. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!