Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiúk nem szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk nem szeretnétek visszaállítani az 1800-as évekbeli dolgokat, hogy megvehettél egy nőt aki tetszett neked és nem maradtál egyedül?

Figyelt kérdés
Mert én is ronda vagyok és nem jutok lányhoz, akármit is teszek. Akárhány egyetemet végzek(már 2 van meg 1 fősuli), nincs is rossz munkahelyem, még sincs nőm és nem is volt, és így 30 fele elég rosszul esik a dolog. Pedig teszek érte, hogy legyen, de a külsőm miatt nem jutok el odáig, hogy összejöjjek valakivel. Jó lenne visszaállítani azokat a régi szép időket, mikor meg lehetett venni egy lányt. Lehet ez fáj a lányoknak, meg már a 21. sz-ban élünk, de máskülönben nem lesz barátnőm soha. Nem szoktam itt sírni, de most már muszáj megtennem a 40. durva elutasítás miatt.
2012. jan. 10. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
78%
nem lehet, hogy ronda pasi létedre a fullos modellalkatú gyönyörű nőknél próbálkozol..? mert akkor ne várj sokat. én nem vagyok egy gyönyörű lány, átlagos vagyok, és én sem a legmenőbb pasik között nézelődök. igen, helyesek, de párkeresés céljából a külsővel kapcsolatban sokkal lentebb van a mérce. személyiség terén viszont iszonyatosan magasan.
2012. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:

Figy én jóképű vagyok aszem, de eddig csak kudarc volt. Barátzóna, vagy az se. Volt hogy elájult tőlem egy bombázó lány, a randi is jó volt, oszt mégis lerázott:(

Nem baj, majd legközelebb.

f18

2012. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
11%
Lehet mondani, h vannak olyan fiúk, akik rondák és pénzük sincs, mégis van párjuk. Ennyi erővel én meg mondhatnám, h vannak háromorrú emberek. Mutatni viszont egyiket se tud senki.
2012. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:

Hatvanezerszer példálóztam már magammal, de ezt persze elegánsan figyelmen kívül hagyod. (Mondjuk a többi hasonszőrű is meglepő módon elszublimált, amikor felhoztam magam ellenpéldának...)

De gugli barátunk segítségével kb 47 másodperc alatt találtam pár nyilvános képet (bocs az érintettektől, bár úgyse látják, szal tökmindegy). Egyik emberkét sem mondanám jóképűnek...

[link]

[link]

És az aduász xD: [link]


[mert a hülyéket nem szabad kontroll nélkül hagyni]

2012. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
"Egyik emberkét sem mondanám jóképűnek..." - bár szerintem rondának sem. :)
2012. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
Én se mondanám rondának őket. Az én szintemtől mindenképpen messze vannak.
2012. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
48%

Hát... de. Annak a szegény négernek nagyon otromba vigyora van például. A japó tuti alacsony, és lapított fejű. A harmadikról meg inkább nem is mondok semmit :D


De ez meg azzal nem fér össze, hogy a nőknek márpedig a jóképűek kellenek, nem pedig a nem-rondák.


És azt sem magyaráztad még meg többszöri kérdésem ellenére, hogy miért kaphattam itt _csak_ írás alapján már vagy 3 ajánlatot. Nem azt írtam le bennük, hogy mennyire szép lennék... bár sejtem a magyarázatot: azt hitték, hogy jól nézek ki, de ha rájöttek volna, hogy nem, otthagytak volna :D De akkor miért zsákbamacskamódon közelítenek? Miért nem olyanhoz mennek, akiről látják, hogy hogy néz ki? Vagy mégiscsak számít az, hogy mit gondol az ember, vagy a belső? Ha nem, miért pont nekem írtak?

2012. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
23%
Pontosan, ha tudták volna h nem nézel ki jól, nem írtak volna. Nekem is írtak már innen többen, de amikor képet láttak rólam, v eltűntek, v hirtelen nem érdekeltem őket annyira, v csak barátság lett belőle.
2012. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
Van ott még pár kérdés...
2012. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
70%
fejezzétek már be a rondaságotok miatti hisztit. szánalmasak vagytok, olyanok, mint valami 10 éves kislány, aki nem kapott csokit. férfiatlan népség... én sem vagyok szép lány, mégsem hisztizek itt naphosszat, nem írom be minden kérdéshez, hogy merthogy "csakapénz" vagy "csakakülső" számít. fogadjátok el, ilyenek vagytok, hozzátok ki ebből a helyzetből a legtöbbet, mert a hiszti nem segít, csak töketlen, idióta, életképtelen, hülye p*csáknak látszotok tőle.
2012. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!