Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiúk nem szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk nem szeretnétek visszaállítani az 1800-as évekbeli dolgokat, hogy megvehettél egy nőt aki tetszett neked és nem maradtál egyedül?

Figyelt kérdés
Mert én is ronda vagyok és nem jutok lányhoz, akármit is teszek. Akárhány egyetemet végzek(már 2 van meg 1 fősuli), nincs is rossz munkahelyem, még sincs nőm és nem is volt, és így 30 fele elég rosszul esik a dolog. Pedig teszek érte, hogy legyen, de a külsőm miatt nem jutok el odáig, hogy összejöjjek valakivel. Jó lenne visszaállítani azokat a régi szép időket, mikor meg lehetett venni egy lányt. Lehet ez fáj a lányoknak, meg már a 21. sz-ban élünk, de máskülönben nem lesz barátnőm soha. Nem szoktam itt sírni, de most már muszáj megtennem a 40. durva elutasítás miatt.
2012. jan. 10. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta h próbálkozom? Próbálkoztam régen, de már feladtam, úgyse lesz soha olyan lány, akinek tetszenék, v akinek a belsőm számítana. Amúgy meg nem az számít, h én rondának tartom-e magam (egyébként igen), hanem h mások annak tartanak.
2012. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
78%
ezt így megmondják neked, hogy ronda vagy haver?:DD az érdekes. amúgy meg pl hozzád hasonlóan nagyon ronda lányoknál próbálkoztál? vagy azért neked is a külső számít elsősorban?
2012. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
Van h ismeretlenek is megjegyzik az utcán, ismerősök is mondták már, persze ők a legtöbben csak kérdésre. Azt viszont soha senki nem mondta, h jól néznék ki. Próbálkoztam már csúnya lányoknál is, de nekik se kell csúnya pasi.
2012. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
78%
ismerek csúnya lány csúnya pasi párt. mutatni nem nagyon szeretném őket, mégiscsak személyiségi jogok... a csaj nagyon nagyon kövér, tipikusan az, aki oldalt fekve magasabb, mint állva. emmellé még vagy 160-165 centi magas, ami mégjobban kihangsúlyozza, hogy kövér. a barátja meg ilyen pipaszár, iszonyú nagy orral, pattanásos, szemüveges, zsíros hajú. akkor velük mivan?:D most együtt vannak, ha szakítanak, akkor meg nem bírják egymás nélkül.
2012. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
0%
Akkor valszeg annyira nem ronda a pasi, mint én, mert a csajnak tetszik. Viszont vagyunk páran olyanok, akik a világon egyetlen nőnek se tetszünk.
2012. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
100%
és a hisztivel, meg a naponta panaszkodással ez jobb lesz? keress magadnak valamit, ami lefoglal... mert ez a hiszti szörnyű :D és küldj képet légyszíves.
2012. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
100%
a világon minden nőt megkérdeztél? azta... az teljesítmény.
2012. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
0%

Minden nőt nem tudok megkérdezni, de statisztikailag megfelelő méretű minta alapján 0%-os a tetszési indexem ;) Amúgy meg miért ne írjam le itt a dolgot, ha témába vág? Legalább tudja a kérdező, h nem egyedül őt kerülik a lányok, hanem a többi ronda fiút is.

Nem küldök képet, semmi értelme, és így is túl sokan láttak már ezen az oldalon :)

2012. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg mondj le a nőkről, és foglalkozz valami mással. nagyon sok férfi és nő megöregszik pár nélkül, és sokan még boldogok is lesznek.
2012. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
0%
Kétlem h boldog leszek pár nélkül, de nincs más választásom, mint lemondani a nőkről.
2012. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!