Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiúk nem szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk nem szeretnétek visszaállítani az 1800-as évekbeli dolgokat, hogy megvehettél egy nőt aki tetszett neked és nem maradtál egyedül?

Figyelt kérdés
Mert én is ronda vagyok és nem jutok lányhoz, akármit is teszek. Akárhány egyetemet végzek(már 2 van meg 1 fősuli), nincs is rossz munkahelyem, még sincs nőm és nem is volt, és így 30 fele elég rosszul esik a dolog. Pedig teszek érte, hogy legyen, de a külsőm miatt nem jutok el odáig, hogy összejöjjek valakivel. Jó lenne visszaállítani azokat a régi szép időket, mikor meg lehetett venni egy lányt. Lehet ez fáj a lányoknak, meg már a 21. sz-ban élünk, de máskülönben nem lesz barátnőm soha. Nem szoktam itt sírni, de most már muszáj megtennem a 40. durva elutasítás miatt.
2012. jan. 10. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
90%

Nagy az isten állatkertje, alacsony a kerítés.


Mint nő mondom, nem vagy szimpatikus kérdező, pedig még nem is láttalak. Már elbaltáztad az összképet. Elesett vagy, hisztizel, és hiába a sok diploma, ha az érzelmi intelligenciád egyenlő a nullával. Én nem tudom egyesek mit képzelnek magukról, utolsó mocsadékként viselkednek, azt hiszik, hogy amiért pár percig giccsesen kedvesek egy nővel az majd elájul tőlük(ennél komolyabb dolog a párkeresés), ha mégse a nő egy utolsó r.banc lesz a szemükben és ezt hangoztatják is.

Sok férfiból hiányzik a jellem, gyengék és ami még rosszabb sikertelenségüket a pénzre fogják. Csúnya és még sem gazdag pasinak is van barátnőjük, szóval nekem senki se magyarázza be, hogy csak azon múlik. A másik dolog, egy csúnya férfiból is lehet átlagost faragni igényes stílussal, frizurával, megfelelő nem ezer éves öltözékkel esetleg egy kis edzéssel... Változtatni kéne! Nem a levegőbe beszélek, én is tettem/teszek azért, hogy kívánatos legyek a másik nem számára.

26N

2012. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
0%

"Csúnya és még sem gazdag pasinak is van barátnőjük"

Egyet mutass!

2012. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 A kérdező kommentje:
Egy nőnek könnyű tenni, hogy kívánatosabb legyen. elég ha csak lefogy, már tapadnak rá a férfiak. De ha egy férfi gyúr is, de mellé ronda a feje, akkor meg van lőve, nagyon kevés nőnek kellesz.
2012. jan. 10. 20:43
 34/87 anonim ***** válasza:
Ismerek jó párat, sőt nekem is volt 4 évig csúnya, de nem gazdag pasim, pedig én szépnek számítok. Jelenleg van barátnője.
2012. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
0%
20:43 Így van, és még annyit tennék hozzá, h ha kicsi is vagy, akkor pedig már egyáltalán nem kellesz egy nőnek se.
2012. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
55%
Egy férfi akinek nincs önbecsülése egyenlő a nullával.
2012. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
20:34 - Azért arról ne feledkezz meg, ha egy nő tisztességes módon utasítja vissza a férfi közeledését (értsd: például nem kezd lekezelő, bunkó módon viselkedni mindössze azért mert nem jön be neki az udvarlója) akkor a férfi igen jó eséllyel nem fogja ler1bancozni a nőt, csak azért mert nem ő lett a befutó. Egyébként sok mindenben igazat adok neked. :)
2012. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van utolsó, de vannak rossz emlékeim, nem mindenki tudja elfogadni.
2012. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
A pénzt jobban szeretem mint a nőket szóval nem ;)
2012. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:

Végig se olvasom. Sok sírás csak. Ami kiszúrja mindig a szemem: "Tényleg van ilyen? Mutass már egyet!" Erről annyi a véleményem, hogy nem illik mutogatni, másik pedig, hogy csak a szemeid kellene kinyitnod, mert igen is van ilyen. És ez abszolút csak a kisgyerekekre jellemző hiszti szerintem. "Mami, miért nem a ... játékot kaptam?! wáááá!" és bőg egy napig. Csak ti azért, mert elkönyvelitek magatokat rondának és így rögzül, hogy nem lehet barátnőtök. (Amúgy én tudnék mutatni példát, tizenévesek, bár ott a lány picit ducibb. De aranyosak együtt. :) )

A válaszokra kíváncsi lettem volna, hogy a kedves férfiak mennyit adnának vajon egy nőért, azonban amikor elolvastam a kis szöveged, a falra másztam szabályosan. Naponta szerintem kb. harminc ehhez hasonló kérdés érkezik, mindig a nők (más esetben a férfiak, bár ez ritkább) a hibásak, minden nő egy... had ne folytassam a szép eszmefuttatásotok. :) Természetesen az összes vitába torkollik, mivel a másik nem képviselői megpróbálják magukat védeni, a kérdező és tábora pedig hajtja a magáét.

Sokadszorra, de leírom a véleményem. A mai napig vannak olyan lányok, akiknek nem csak a külső számít. Tehát az első a belső tulajdonságai, majd a külső tulajdonságaival el tudja-e fogadni. Bizonyos dolgokat persze elfogad mindenki, mert persze senki sem lehet tökéletes blabla. (Tudom, előre látom. Ma is megkaptam egy másik kérdésnél. "Nem igaz! Minden nőnek csak a külső számít! Neked is! Maxmimum még nem tudsz róla!" :) )

A próbálkozásokat ne add fel. Nem kell a tökéletes külsőre menni. Valamint ha egy nő tetszik (bár nem olyan szép), de kedves és meg lehet vele beszélni dolgokat, akkor csak bátran, nem harap senki. Ha pedig újabb elutasítás, hát ne add fel. Nem szeretnék ismételgetni senkit, de tényleg örülnél annak, ha valaki csak azért lenne veled, mert megvásároltad, mint egy darab húst?!

17/L

2012. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!