Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiúk nem szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk nem szeretnétek visszaállítani az 1800-as évekbeli dolgokat, hogy megvehettél egy nőt aki tetszett neked és nem maradtál egyedül?

Figyelt kérdés
Mert én is ronda vagyok és nem jutok lányhoz, akármit is teszek. Akárhány egyetemet végzek(már 2 van meg 1 fősuli), nincs is rossz munkahelyem, még sincs nőm és nem is volt, és így 30 fele elég rosszul esik a dolog. Pedig teszek érte, hogy legyen, de a külsőm miatt nem jutok el odáig, hogy összejöjjek valakivel. Jó lenne visszaállítani azokat a régi szép időket, mikor meg lehetett venni egy lányt. Lehet ez fáj a lányoknak, meg már a 21. sz-ban élünk, de máskülönben nem lesz barátnőm soha. Nem szoktam itt sírni, de most már muszáj megtennem a 40. durva elutasítás miatt.
2012. jan. 10. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
Na most mocskos vagyok, vagy féreg? :D
2012. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
69%
Azt mondod, könnyű annak, akinek már volt párja. De egy igazi párkapcsolatban pont az a legszebb, amit nem kapsz meg, ha veszel egy nőt magadnak, pénzért. Most nem fogok túl szépen fogalmazni: dugni már pár italért is találsz lányt, mosni meg főzni rád édesanyád vagy egy bejárónő is tud.
2012. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
76%
Neked van 3 diplomád? Ne kamuzz..:D Ilyen felfogással.
2012. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
77%

ki kell hogy ábrándítsalak kérdező:

sosem vettek az emberek barátnőt, feleséget maguknak...

szolgálónak vették őket, amibe persze belefért az hogy megdugják őket. De a kérdésed értelmetlen, mert sosem vettek feleséget...

2012. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ehhez nem kell visszamenned 200 évet.


Másrészt egy gazdag pasi mellé való beházasodás nem adásvétel...

2012. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
Küldj 1 képet privátban és megmondom h reménytelen eset vagy-e?
2012. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 A kérdező kommentje:
Dehogynem vettek. Szolgálót is meg asszonyt is. A diploma meg nem függ össze a gondolkodásommal. Amikor tanultam és nem nőztem, akkor nem így gondolkodtam. De mióta próbálok bnőt szerezni és nem megy, azóta kezdek begolyózni.
2012. jan. 10. 19:33
 18/87 anonim ***** válasza:
80%
és téged boldoggá tenne az, ha egy nő csak úgy melletted lenne, és kötelességből gondoskodna rólad, meg néha megdughatnád..? hát gratulálok, fasza lelkivilágod lehet. a szerelmes NORMÁLIS embert érdekli a másik fél boldogsága is, nem csak az, hogy megkaphassa azt, és magához láncolhassa. elég gáz, hogyha neked csak nő kell, nem pedig egy olyan párkapcsolat, miben szeretsz és viszontszeretnek... az ilyen emberek meg sem érdemlik, hogy legyen valakijük.
2012. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
szeretetet meg ugye nem lehet pénzért venni.
2012. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 A kérdező kommentje:
De lehet ha megvenném és megismerne akkor belémszeretne. De a való életben el sem jutok odáig, hogy megismerkedhessen és belémszerethessen valaki, ha a külsőm miatt fél perc alatt elutasítanak. ÉRTSÉTEK MÁR MEG!
2012. jan. 10. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!