Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 5 évig tartó kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 5 évig tartó kapcsolat után mennyi időre van szüksége a férfinak, hogy kilábaljon teljesen a szakításból?

Figyelt kérdés
A lány megcsalta a pasit, így a férfi hagyta ott a lányt. Szerintem még mindig sokat gondol a lányra, így kétségeim vannak, hogy vajon komolyan tudná e gondolni a pasi egy másik lánnyal?(Én vagyok a másik lány, és nem tudom komolyan vehetem e közeledését) 5 hónapja szakítottak.
2012. máj. 1. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Adj neki időt! Ha tényleg érdekled, egy idő után hiányozni fogsz neki az tuti :) Szerintem adj neki egy esélyt!
2012. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

szerintem esélyes a dolog!!szép lassan kezdjetek el ismerkedni újból,ne kapkodjatok!szerintem biztos hogy bejössz neki és akar tőled valamit.a sors?szerintem nincs véletlen!!

az sem véletlen hogy előbb kellettél neki mint a volt barátnője,mert annak idején gyaníttom hogy nálad előbb próbálkozott mint a volt barátnőjénél!szerintem szép nyugissan kezdjétek el a dolgot.az sem véletlen hogy megint egymás útjába kerültetek.

2012. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszi a biztató szavakat:)

Igen, engem nagy valószínűséggel hamarabb megismert, mint őt. Nem is baj ám, hogy akkor nem velem jött össze, mert most lehet én lennék az a liba, aki miatt gyötrődik:( fiatal voltam, és lehet én töröm össze a szívét...

Nade ez sosem derül már ki. talán én leszek az, aki begyógyítja a sebeit:)

2012. máj. 1. 22:32
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:32


valószínű igen!:)

és ő ezért hálás lesz.sok sikert!

2012. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi:) nagyon kedves vagy!
2012. máj. 1. 22:52
 16/21 asdface ***** válasza:

Még mindig jobb egy "kár érte", mint egy "mi lett volna, ha?". :)

24/f

2012. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igaz :)
2012. máj. 2. 14:52
 18/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rábízom az időre. Szinte naponta látjuk egymást, így majd kialakul, aminek ki kell alakulnia, lassan. Ha nem, hát akkor nem ez volt nekünk megírva...
2012. máj. 2. 16:08
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek?
2012. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Áááh, semmi nem lett a dologból, de köszi a kérdésed :)

Ha jól tudom még egy időre összejöttek megint, utána megint szakitottak... Én meg inkább nem folytam bele, hagytam a csudába. Bár jó pasi, de mégse éri meg...


Már van más a képben... De itt meg az a gond, hogy messze lakunk, távkapcsolat meg nem oké... :( Ez az én szerencsém:(

2012. aug. 22. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!