Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 5 évig tartó kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 5 évig tartó kapcsolat után mennyi időre van szüksége a férfinak, hogy kilábaljon teljesen a szakításból?

Figyelt kérdés
A lány megcsalta a pasit, így a férfi hagyta ott a lányt. Szerintem még mindig sokat gondol a lányra, így kétségeim vannak, hogy vajon komolyan tudná e gondolni a pasi egy másik lánnyal?(Én vagyok a másik lány, és nem tudom komolyan vehetem e közeledését) 5 hónapja szakítottak.
2012. máj. 1. 21:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szia! Jobb is, hidd el, hogy nem lett semmi. Ilyet nem lehet kiheverni teljesen 5 hónap alatt, ez biztos! Ha össze is jöttetek volna, sajnos csak búfelejtő meg valamiféle pótlék lettél volna neki, de a szíve mélyén a volt csaja után vágyakozott volna. Örülj neki, hogy megkímélted magad egy ilyen megalázó helyzettől. Én "csak" 2 évig voltam együtt legutóbbi exemmel, engem nem csalt meg, csak közölte, hogy nem szeret annyira, hogy folytassuk és biztos közös jövőnk legyen. De még így is kellett vagy fél év, mire újra felfigyeltem a férfiakra és kb. 1 év, mire kimondottan újra elkezdett érdekelni egy konkrét valaki. Hosszú folyamat ez.
2012. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!