Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs több ilyen beállít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs több ilyen beállítottságú lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja felvettem egy nagyon szexy csajt msnre, valami társkereső oldalról. 16 éves, nagyon kívánni való csaj, kihívó és nagyon nőies. Beszélgettünk egy kicsit, aztán rátértünk a szex témára, majd tegnap átmentem hozzá és iszonyatos nagyot keféltünk :P

Nem volt tabu téma, nem szégyelősködött, nem nyafogott, nem játszotta a kislányos hülyeségeket, hanem konkrétan megmondta, hogy átmehetnék mert kíván.

Az én kérdésem pedig az lenne, hogy az ilyen csajok miért mennek ritkaságszámba? Annyira jó lenne ha több ilyen lány lenne, és nem játszaná a szűzmáriát az összes. Hajrá határozott, életre való csajok!!!


2009. jún. 26. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
19%
Miért kellene bocsánatot kérnie? Részben igaza van... Minden nő kurv@.
2009. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
78%

Hála Istennek, hogy ilyen lányokból nincs sok! Most neked komolyan az kell, hogy egy k_rvával járj? Ez nem határozott és életrevaló, hanem k_rva. Én mindig is gyűlöltem az ilyen "könnyen megszerezhető" lányokat, bár manapság sajnos valahogy azt érzem, hogy ez kezd divatba jönni és ez elég szomorú és szánalmas.

19/F

2009. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
100%

00:25ös vagyok


Hát lehet, hogy igazad van országszinten, hogy egyre kevesebb nyelvvizsgás stb.. Akkor az én környezetem túlt örekvő, mert nálunk a suliban kb alap dolog a 2-3 nyelvvizsga. Meg a 80-100%os érettségi is meg az emelt szintű is. Szóval én csak az én környezetem alapján tudok állást foglalni. Bár ha belegondolok, igaz, vannak ismerőseim másik sulikból, akik szarnak az egészre, mert apuci úgyis befizeti őket a fizetős menő helyekre. Szóval van benne vmi...


A jóképűségről: tudom, hogy létezik nyugi:D De én megrögzötten "kisfiús" arcimádó vagyok és nálam az izmosság ezért szorul csak a hátsó helyekre. Nem tehetek róla, szerintem én így születtem, mindigis ilyen voltam:D Nekem a pofi a lényeg. Ettől még lehetsz izmos is persze, csak nekem az kb mindegy:)


"Zárásként megjegyezném, hogy összeraknám a két kezem, ha összehozna a sors egy olyan lánnyal mint az utolsó hozzászóló, főleg ha 16 évesen írta ezeket."

Köszi, ezt bóknak veszem:):D Bár most lettem 18, mondjuk 16 évesen is így gondoltam, de 2 év sokat számít tizenévesen. Jól esik azért, hogy ezt írtad, mert már kiderült, hogy mégsem vagy olyan egoista, kislányokat megrontó 18 éves, mint amilyennek kiadtad magad a kamu kérdésnél. Amúgy remélem eléred a célodat, csak arra vigyázz, hogy látom felvetted a kívülről egoista látszatot, hogy védd magad. Van ilyen barátnőm, őt is gyerekkorában ilyen érzelmi negatívumok érték és ő is így védekezik. Szóval csak arra vigyázz, hogy nehogy eluralkodjon rajtad, mert te igazából egy rendes gyerek vagy, pont mint a barátnőm, ő is egy jószívű, kedves lány a felszín alatt. És ezért nem szükséges olyanokat írnod, hogy leköpöd a jaguárból stb. Mert ezzel csak megbántasz másokat.

Amúgy becsülöm a szüleidet, ha tényleg olyanok, mint amilyennek leírtad őket.

És hiába egy béna kamukérdés, mégis mindenből tnaul az ember, nem igaz?:)


"Rettentő népszerű" 21:05ös:

Jelenleg 2, egy év múlva ilyenkorra meg már 4 lesz, mert most készülök az egyik felsőfokra. Aztán jöhet a másik. Aztán egy időre lezártam a nyelvvizsga mizériát:D Ha ennyire érdekel...

2009. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:

9:51 és 10:11 vagyok megint...


Igazából én csak azt tudom neked ajánlani, hogy járj nyitott szemmel, és próbáld meg felismerni, hogyha egy normális nőt hoz szembe a sors, ne emelj falat az olyanok miatt, akik átvertek. Bár ez az én egyetemem (SZIE) és az én tapasztalatom, de a saját baráti körömben csupa csodálatos, kedves és hűséges lányt látok. Mindegyikük normális, őszinte és a tűzbe tenném értük a kezem. Az egyetem tengernyi lehetőséget fog neked adni ami a normális nőket illeti. :)

2009. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
100%

KEDVES KÉRDEZŐ!

Gratulálnék hozzá,h "intelligens,okos,jóképű,izmos,szeretetteljes,odaadó stb." létedre ilyen kérdések írásával szórakoztatod magad.Követtem az eseményeket,írtam néhány választ,a lényeg,hogy jól lejárattad magad és szép kis szegénységi bizonyítványt mutattál föl a sok öndícsérettel meg azzal is,h kiderült,h szórakozásból írogatsz f*szságot.Sajnálom,h ez nyújt csak neked örömöt.Elég szar életed lehet akkor,de remélem most nagyon büszke vagy magadra.Hát még mi...

2009. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod hogy izmos jóképű vagy.

Akkor miért társkeresőzöl?Ha annyira jól nézel ki mint ahogy írod magadról akkor az ilyen beállítottságú lányok úgyis rád másznak az utcán.

2009. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
94%
az ilyen lányokat k*rvának szokás nevezni és lehet hogy tiszta szerelemből kéne csinálni és nem csak úgy .
2009. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
Amiatt van kevés ilyen lány, mert félnek az ilyen támadásoktól, vagy mert nem ilyen beállítottságúak. Én nem nézem le az ilyen embereket, se a fiúkat se a lányokat, de nekem nem menne a szex ilyen hamar. Ami nekem nagyon furcsa, az az, hogy sok ember ler.bancoz, meg k.rváz olyan csajokat akik sokkal kevésbé laza erkölcsűek mint ők. Nekem nem kéne olyan pasi aki ilyen könnyen megkapható, de nem nevezem ezért r.bancnak az olyan pasit. Ő dolga.
2009. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok és 20-nak nézek ki. Azt nem értem, miért tekintik néhánynak másnak ha fiú szabados, mintha lány.Ha ő könnyen kapható a szexre akkor álszent hiteltelen ember, ha ugyanezt valakiben lenézi.Ismerek ilyeneket, őket kell lenézni, nem azt aki nem ócsárol senkit.
2009. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
06-27 13:09 minden ember kurv@ akkor szerinted, aki nemi életet él. vagy még nem esett le, hogy a nők is pusztán élvezetből szexelnek? akkor nem lehetsz valami vonzó teremtmény
2009. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!