Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs több ilyen beállít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs több ilyen beállítottságú lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja felvettem egy nagyon szexy csajt msnre, valami társkereső oldalról. 16 éves, nagyon kívánni való csaj, kihívó és nagyon nőies. Beszélgettünk egy kicsit, aztán rátértünk a szex témára, majd tegnap átmentem hozzá és iszonyatos nagyot keféltünk :P

Nem volt tabu téma, nem szégyelősködött, nem nyafogott, nem játszotta a kislányos hülyeségeket, hanem konkrétan megmondta, hogy átmehetnék mert kíván.

Az én kérdésem pedig az lenne, hogy az ilyen csajok miért mennek ritkaságszámba? Annyira jó lenne ha több ilyen lány lenne, és nem játszaná a szűzmáriát az összes. Hajrá határozott, életre való csajok!!!


2009. jún. 26. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
3%
Egyébként, meg itt minden pin@ névtelenül (képtelenül) írogat, szóval egyiknek se lenne joga pofázni, hogy ki, hogy néz ki....
2009. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez marha jóXDD Halálra röhögtem magamat amíg elolvastam az egészet:DDDD Ez így lefekvés előtt pont jó befejezése volt a napnak, köszike:D

Tudnék írni pár dolgot... 18 éves vagy, most érettségiztél, azt hiszed tiéd a világ, pedig a 18 év az még SEMMI:D Majd rájössz. Amúgy az érettségiben nem a jegy számít, hanem a százalék (mellesleg megnéztem az érettségiket és mondjuk ki, nem voltak valami hú de nehezekXD). A bgfre se vmi nagy szám bekerülni. Tudod, ma már kb bárkit felvesznek fősulira, ezért van ennyi diplomás meg egyetemista okostojás:D

A két nyelvvizsgás lánynak írom, hogy kitörölheted a segged a két nyelvvizsgáddal, mert amire odakerülsz, hogy dolgozni akarsz már kb mindenkinek lesz.

Ezeket csak azért írtam le, mert annyira vicces, hogy ha valakit leszólnak, akkor rögtön ezzel jön, hogy húú nekem van ám nyelvvizsgám meg 5ös érettségim. Nagy szám!XD A hülye is meg tudja csinálni nyugi... Majd ha pár 10 év múlva elmondhatod magadról, hogy van szerető családod, el tudod tartani őket a kemény munkádból és még boldog is vagy azzal amid van. Na majd akkor lehet ekkora egód, ugyanis akkor már tényleg letettél valamit az asztalra. Na de egy nyelvvizsga meg egy érettségi az még szar se.

Na mindegy, annyira nem érdekel, csak vicces ez a hatalmas egó a semmiértXD

Mellesleg az izom nem egyenlő a jóképűséggel. Járok konditerembe én is és attól, hogy az ottani pasik mind k*rva izmosak, egy kezemen meg tudnám számolni az igazán jóképűket:D

Amúgy még mielőtt jönne a kettes számú védekezés (az okosságotok bizonyítása után), hogy biztos milyen ronda szűzk*rva vagyok, meg kell, hogy nyugtassalak. Iszonyat jó csaj vagyok és imádok dugni, emellett még "határozott, életre való csaj" is vagyok. Mégse feküdnék le veled 16 évesen 3 nap netes ismerettség után, csak azért, mert viszketXDD

Na helló!:D Amúgy jó kérdés volt, én bírtam még most is mosolygok:D Ha valamire sok válasz érkezik, az mindig jó kérdés,a kkoris, ha provokatív, veszekedős céllal jött létre. Sőt, azok a legjobbak:D

2009. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 A kérdező kommentje:

Nah, hát örülök hogy így pörög a topicom :P Jót röhögtem rajtatok.

Kedves utolsó aki nem sajnálta a szófosást:


Kiváló érettségim van, vagyis tanultam rá, és megvan a tudásom a felsőoktatáshoz. Elvégzem a BGF-et és meglesz a TUDÁSOM, hogy beindítsak egy saját vállalkozást, amivel szépen elindulok remélhetőleg nem a börtön felé. Az érettségit megcsinálni, jól megcsinálni, a nyelvizsgát lerakni tényleg nem bonyolult dolog, csak segg kell hozzá. De vajon a mai fiatalokból 10ből hány lenne hajlandó erre? 2! Jelenesetben te, és én. Hidd el, később csak kevesebb nyelvvizsgás lesz. Szisztematikus butítás folyik ebben az országban, és a cél az, hogy mindenki buta legyen mint a segg. Ezért hidd el, hogy nem fogják megerőltetni magukat az emberek, csak azok, akik átlátják ezeket a dolgokat. Mellesleg más az, amikor valaki a jegyeire veri magát, és más az amikor a tudásra. A tudás a lényeg, nem a kib*szott jegy. Az csak azért kell, hogy papíron igazold amit tudsz. Ennyi.


A jóképűségről: nem egobol mondtam, hanem tapasztalatból és közvéleményből. Jóképűnek tartanak ráadásul izmos is vagyok az edzés miatt...jéé látod ilyen is létezik.


A kérdés pedig kamu volt, és provokálás céljából jött létre. Sikeresen!


Zárásként megjegyezném, hogy összeraknám a két kezem, ha összehozna a sors egy olyan lánnyal mint az utolsó hozzászóló, főleg ha 16 évesen írta ezeket.

2009. jún. 27. 01:42
 54/79 anonim ***** válasza:
2%

a 22:25 válaszomat,még nem pontoztátok le 0 százalékig....csak gondoltam szólok,h kihagytatok vmit,drága szorgos lepontozó manók......

am a kérdés tényleg jó volt...:D

csak azért kíváncsi vagyok,h a nagyon bölcs utolsó válaszolónak akkor hány nyelvvizsgája van,ha tényleg ennyire könnyű lerakni.......-.-'


(a rettenető népszerű21:05ös vtam) :D:D:D:D:D:D:D:D:D

2009. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
96%

én vagyok az aki mondta,h küldj képet ,eldöntjül mennyire vagy jó nő, és a stréber hülyegyerekezős..szóval..

Hát te sem lehetsz egy nagy észlény..


"pont ne te döntsd már el,h én mennyire vagyok bombanő....oké?

mert kúrvára leszarom az ilyen "arcnélküli" anoním embereket,akik ülnek otthon a gép előtt a nap24 órájában,és az egész napjuk abból ál,,h ien fórumokon válaszolgatnak a tudatlan13 évesek idióta kérdéseire..."

Már bocs, de te nem pont ugyanezekre a kérdésekre válaszolgatsz?Ha jól láttam, kb már vagy 5 választ írtál erre az egyetlen kérdésre.


Kedves kérdező, rólad már nem nagyon tudok véleményt mondani az izlésesség határán belül.. nem elég , hogy 16 éves lányt 3 nap msn után megdugsz, mert ő már régen szexelt, de még a pofád is akkora, hogy leírtad hogy leköpnél a jaguárodból.. és ezután egy kacsintós smile-t tettél.Elég gáz, ha ez szerinted jópofa..

2009. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
96%

Elég hülye vagy, ha szerinted kislányos nyafogás az, ha valaki nem dobja szét egyből a lábát minden jött-mentnek. Gondolom azok közé a pasik közé tartozol, akik egy szalmaszálat se nagyon tennének keresztbe egy normális nőért, így maradnak a 16 éves ribancok.


Nekem sincsen tabu téma, mindenben benne vagyok a pisi-kaki-állat dolgokat kivéve, tele a szekrény segédeszközökkel és szexhez kitalált ruhákkal, és jé, mégsem dugatom meg maga csak mert viszket a puncim. Nem játszom a szűz-máriát, csak egész egyszerűen értékesebbnek tartom magam annál, mintsem odaadjam magamat a hozzád hasonlóknak, akik aztán itt verik a nyálukat, hogy ők mekkorát dugtak.


Jó lenne, ha a ku.válkodást nem kevernénk a bevállalóssággal, és életre valósággal, köszi. Egyébként pedig a mostani párommal első éjszaka lefeküdtem miután elkezdtünk járni, és olyan dolgokba vittem bele, amikről álmodni sem mert az előző barátnőivel. De én TUDTAM, hogy ő komolyan gondol engem, nem csak egyetlen éjszakára kellek. 9 hónapja vagyunk együtt.

2009. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó vagyok megint, most értem a trollolás végére. Az iskolázottsági dolgokhoz meg csak annyit fűznék hozzá, hogy az érettségi valóban kutyagumi... Én tavaly tettem le, szintén színötösre, sőt nekem is van két nyelvvizsgám, de amíg egy ezek közül nem kínai mondjuk, addig nem hiszem, hogy olyan sokat érne. Angolul, franciául, németül manapság már mindenki makog.


Az, hogy a jó érettségi segg kérdése, megint nem szabályszerű. Én speciel sokat tanultam, de a párom például nálam jobban teljesített 0 tanulással, 480pontból 434 lett neki...


A főiskolát meg jobb, ha nem veszed készpénznek, mert igaza van a többieknek abban, hogy manapság miden gyökér bekerül egyetemre. Látom, hogy te nem egy vagy ezek közül, de egy főiskolai bsc-vel kb kitörölheted a segged. Vállalkozást elsősorban akkor tudsz indítani, hogyha van hozzá háttered. Amúgy érdekelne, mennyi lesz oda a ponthatár, gondolom nem valami sok.


Ahova én járok, oda fizetősre 170 ponttal felvettek olyan embnereket, akik beszélni is alig tudnak, mégis lesz diplomájuk, mert a magyar felsőoktatás egy kalap fekália. De mindezekkel együtt kívánom, hogy teljesüljön amire vágysz, és ne fogyj ki a lendületből! Látom, most pontosan tudod, hova tartasz, legyen ez mindig így.


Szép napot és gratula a kamu kérdéshez, igazi lavinát indított el. Mindazonáltal remélem, hogy ez a szűzkurv@ duma is csak kamu volt, nem illene össze a (látszólag) komoly és érett személyiségeddel.

2009. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igen, kamu volt. Mellesleg meg fogsz lepődni, de mint írtam, nem is tudnék jobban örülni egy szerető barátnőnek. A hátteret viszont nem tudod. Kisfiú koromban rengetegszer b*sztak át a palánkon, pont azért mert túl hiszékeny, odaadó, kedves és jószívű voltam. Kihasználtak, ide oda kúrtak félre, és kb ENGEM használtak ki, nem pedig fordítva. Azóta kicsit máshogy gondolkodom, és ha valaki, én megbecsülném azt a barátnői ideállt, amit mondjuk a te személyedben látok..de megbízni kicsit már nehézkesen bízok meg rögtön akárkibe is, és elsősorban ő is bizonyítson nekem, és nehogy még ő kérje ki magának, hogy az én dolgom a hűségemet bizonygatni. Azt vágják át aki hagyja magát. Én hagytam, de most már nem hagyom, és ez meg is látszik a kapcsolat kronológiámon. A könnyű lányoknak van lelőhelyük, de a normális NŐKNEK nincs..hidd el, nem is lenne sok problémám ha lenne egy ilyen lelőhely, és idegroncs se lennék annak ellenére amit mondtam magamról.

2009. jún. 27. 11:14
 59/79 anonim ***** válasza:
82%
még jó hogy nincs ilyen sok ribanc
2009. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező!Akkor most egy szép bocsánatkérést , mindenkitől akit le Szűzmáriáztál és le Szűzk*rváztál...
2009. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!