Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs több ilyen beállít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs több ilyen beállítottságú lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja felvettem egy nagyon szexy csajt msnre, valami társkereső oldalról. 16 éves, nagyon kívánni való csaj, kihívó és nagyon nőies. Beszélgettünk egy kicsit, aztán rátértünk a szex témára, majd tegnap átmentem hozzá és iszonyatos nagyot keféltünk :P

Nem volt tabu téma, nem szégyelősködött, nem nyafogott, nem játszotta a kislányos hülyeségeket, hanem konkrétan megmondta, hogy átmehetnék mert kíván.

Az én kérdésem pedig az lenne, hogy az ilyen csajok miért mennek ritkaságszámba? Annyira jó lenne ha több ilyen lány lenne, és nem játszaná a szűzmáriát az összes. Hajrá határozott, életre való csajok!!!


2009. jún. 26. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
95%

hatalmas nagy szerencse hogy a mostani lányoknak (már amelyikeknek) még van esze

egy 16 éves lányról beszélünk.. "rég szexelt" ..... pff no comment..

ezzel a szüleit járatja csak le,gratulálok neki

és ezzel nem azt mondom hogy ne élvezzétek az életet.. ha nektek ehhez van kedvetek hajrá..

ez csak egy vélemény, emberek különbözünk.. hol egyetértünk hol nem.. na hát ebben például nem..

azért én igyekezni fogok jól nevelni a gyerekemet..

engem is jól nevelnek és büszke vagyok rájuk, sok mindent megtiltottak és már most látszik az eredménye pedig még csak 15 éves vagyok..

azért lepődtem meg a kérdésen..egy 16 éves lány..istenem... hova fejlődik még ez a világ ?:S

2009. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:
Ebből is látszik milyen szűzk*rvák járnak ide. Ismerősöm első héten lefeküdt a nőjével, úgy megdugta mint az állat, és 2 éve együttvannak jóban rosszban. A csaj 15 volt. Akkor ők is k*rvák? Én is képesvagyok bárkivel lefeküdni aki tetszik, szépen néz rám és puncija van. De ha megszeretem akkor csak ő van nekem. És érdekes, hogy csak én gondolkodom így, ezen a helyen.
2009. jún. 26. 19:50
 13/79 anonim ***** válasza:
95%

szánalmas ribanc...

tényleg ilyenekkel van tele a világ csak nem jó helyen keresgélsz kedves kérdező...

16 évesen össze-vissza dugni minden jött-menttel...úúristen xD

2009. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy 16 évesen 175 centi, és kinéz egy 25ös nőnek :D Akkor majd biztos leáll a 15 éves porbafingókkal :D
2009. jún. 26. 19:53
 15/79 anonim ***** válasza:
96%

Hát Kérdező szerintem már magadról is felállítottál egy képet legtöbbünk szemében!

Neked nem tűnik fel,hogy itt mindenki egy véleményen van és csak neked furcsa,hogy lek.rvázzuk a"kedves barátnődet"?

3 nap "ismerettség"...ez valójában nem is ismerettség,hisz 3 nap alatt nem nagyon lehet megismerni a másik embert,pláne nem MSNen!

Na de te mégis azt írod,hogy ismerettség...szóval 3napja ismer téged és áthív,hogy feküdj le vele?Tiszta gáz és szánalmas!Ha én lennék az anyja helyében és tudnám(mert gondolom,hogy nem tudja,hogy mit művel a kicsi lánya)akkor úgy felképelném,hogy a faltól kapná a másodikat!


De ha te mégis ezt az értékrendet állítottad fel magadban,akkor a te szüleidnek is tudok gratulálni,jól elb@szták a gyereküket!

Folytasd csak így az életed...hajrá

Üdv!

2009. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
95%

az nem jelent semmit mennyinek néz ki

az a lényeg mennyi is valójában..

szánalmas..

én meg igenis büszke vagyok rá hogy nem fekszek össze mindenkivel...nevezz aminek akarsz ezért, ettől csak büszkébb leszek :) hidd el emelt fővel fogok járkálni az utcán :D

sikerekben gazdag életet kívánok a csajnak :)

2009. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarok nagymenőzni kedves kérdező, de én 17 vagyok és énis kinézek 25-nek. Csak a különbség az köztem és a "bnőd" között hogy én nem fekszek össze egy olyan pasival akit csak 3 napja ismerek.

Kiváncsi vagyok te hány éves lehetsz.

Amúgy meg még annyit fűznék hozzá, hogy most összeismerkedtél vele egy társkereső oldalon, 3 napja ismered és máris összefeküdtetek. Nem akarlak elkeseríteni de ha veled lefeküdt 3 nap alatt akkor mással is lefog feküdni akit megismer a társkeresőn. ;)

Mellesleg tudom hogy nagyra vagy magaddal, mert júúúj megkeféltél egy csajt, de hidd el azt a csajt nem hiszem hogy az elkövetkezendő időben (legyen az 1 hét, 3 hónap) nem csak te fogod kefélni. Ebben biztos vagyok ;)

Üdv nektek

2009. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
95%
remélem büszke vagy magadra és a kedves hölgyeményre is,hogy ennyire okosak,érettek és érzelmesek vagytok!írj még kommentet,így még nem elég szánalmas a sztori....
2009. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, és eléggé jóképű gyereknek tartanak. Izmos vagyok, edzek már egy ideje. A szüleimtől pedig normális nevelést kaptam, anyám apám vérig becsületes dolgozó emberek, ebből következendő, hogy az éhhalál szélén vagyunk. 13 éves koromra maximalizálódott a szexuális vágyam, azóta nem változott maximum erősödött. Ha tehetném egész nap csak szexelnék, imádom csinálni, de azt imádom benne, hogy a párom élvezi, és a menyországba hiszi magát, rólam meg azt hiszi, hogy onnan jöttem. Na mind1, nektek magyarázhatja az ember ezt az érzést :)
2009. jún. 26. 20:12
 20/79 A kérdező kommentje:

Kedves 20:00!


Nem tűnik fel, hogy csak ezen az oldalon ilyen szűzies a viselkedés? :D

Lemegyek egy diszkóba, és nemhogy 3, de fél óra alatt nyúlkálhatok a lányok bugyijába, és ott ezt a viselkedést tartják szánalmasnak ami itt folyik. Na most akkor mi van?

2009. jún. 26. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!