Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs több ilyen beállít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs több ilyen beállítottságú lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja felvettem egy nagyon szexy csajt msnre, valami társkereső oldalról. 16 éves, nagyon kívánni való csaj, kihívó és nagyon nőies. Beszélgettünk egy kicsit, aztán rátértünk a szex témára, majd tegnap átmentem hozzá és iszonyatos nagyot keféltünk :P

Nem volt tabu téma, nem szégyelősködött, nem nyafogott, nem játszotta a kislányos hülyeségeket, hanem konkrétan megmondta, hogy átmehetnék mert kíván.

Az én kérdésem pedig az lenne, hogy az ilyen csajok miért mennek ritkaságszámba? Annyira jó lenne ha több ilyen lány lenne, és nem játszaná a szűzmáriát az összes. Hajrá határozott, életre való csajok!!!


2009. jún. 26. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
79%
Én nem mondom azt, hogy ettől rossz az a lány. Csak az lehet "baj" belőle, ha nem vagy még szerelmes, és mondjuk teherbe esik. Le tudnád vele élni az életed, ha még alig ismered? Ott vannak a nemi betegségek is, az óvszer sem véd meg mindentől, pl.: a HIV 2-es vírus ( tehát nem a síma HIV vírus) át tud hatolni az óvszeren is, a vírus mérete miatt. Na de hagyjuk a víusokat, meg, hogy le tudnátok e élni akár egy életet is együtt. Meg fogsz tudni bízni benne, ha viszonylag rövid idő alatt odaadja a testét egy férfinek, ha megkíván valakit?
2009. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
97%

3 nap ismeretség után lefekszik veled, nem gyenge. De kurv@nak mégsem kurv@ mert pénzt gondolom nem kért. De látod ez az. Őt csak ennyi választja el a kurv@ságtól, míg a normális nők szintén nem kérnek pénzt és csak a szerelmükkel teszik. Szóval ez közelebb áll a ribv@ncsághoz mint a normálisak, remélem fogtad az adást. :)

Mindenesetre most míg a kefélésről szól az életed ez a jó, személyes szociális probléma.

Majd 10-20 év múlva rájössz, hogy kéne egy nő aki nem olyan könnyűvérű, hanem megbízható szerető társ és nem csak szexpartner.

És majd egyszer biztos jársz úgy is, hogy neked a nő csak arra kell az meg beléd szeret... neked meg csak dugásra kellett... az majd egy életre elveszi a kedved ettől ha egy kicsit is normális ember vagy (mert akkor nem játszasz más érzéseivel).

Egyébként meg bulikban rengeteg iylen akad, csak biztos korábban nem kellettél egyiknek sem mert,

vagy nem vagy jó pasi. Vagy félsz kezdeményezni, vagy bulizni se jársz, ami elég ciki, mert kefélni meg akarsz, és akkor itt siránkozol, hogy kevés ilyen csaj van, holott tucat szám találhatnál.

Nyugodtan le lehet pontozni, akkor is igazam van.

2009. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
96%

"Miért nincs több ilyen beállítottságú lány?"---


Te magad irtad , hogy a discoban fél óra alatt már nyulkálhatsz a lányok bugyijába, akkor mire fel tetted fel ezt a kérdést?



"Én 18 vagyok, és eléggé jóképű gyereknek tartanak. Izmos vagyok, edzek már egy ideje."---

LOL


Na mind1, én csak annyit mondok , hogy a magad fajtáknak lesz ezen az oldalon az a következő "nagyon okos" kérdése, hogy : Mik a tünetei az AIDS-nek?


Szánalmas a gondolkodásod .. Élvezd ki az életet, nem fogod nagyon sokra vini, sztem még a 8 általánosod sincs meg.

2009. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
89%

hűű baze!elhamarkodott kérés volt,h írj még kommentet!Te tényleg nem vagy normális.

Elárulom neked (mert látom azt hiszed,h mindenki prűd,pedig abszolút nem erről van szó...ez csak ízlésesség,tartás meg stb) hogy én pl- meg még szerintem rajtam kívül sokan mások is -rendszeres szexuális életet élek és imádom a szexet,DE csak 1 emberrel!

ugye milyen ciki?nem nyúlkál mindenki a bugyimba a diszkóba (mert gondolhatod,h abba a bugyiba nem csak Te nyúlkálsz)

Hallod szégyenlem is magam,h nem fogtam még annyi f*szt,mint kilincset,nyilván neked van igazad!

TAnítsd,Mester

2009. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:

Szín ötös érettségi, BGF-re megyek pénzügyi és számviteli karra ;)

A kérdést csak azért tettem fel, hogy előbujjon a sok szűzk*rva, és megmutassa, hogy csak 1 bizonyos réteg jár erre az oldalra. Hmm, mi a bajod az izommal és a korommal? :) Vagy ez valami újfajta perverzió, hogy a kis fejletlen testű fiúcskákra hajtanak? ;)

2009. jún. 26. 20:40
 26/79 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj csak h az arcod is nagy hozzá!Gratulálok a bizonyítványodhoz meg a tanuláshoz,nincs is vele semmi baj,csak egyszerűen emberileg vagy szar,legalábbis innen nagyon úgy tűnik!
2009. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
95%

Nem az izmoddal van a baj, hanem ezzel a megfogalmazással.Ez a stilus hasonlit egy általam nem nagyon kedvelt kisebbségre...

igen, gondoltam hogy színötös vagy mindenből, na persze .. de ha már mindenkit szűzk*rvázol,akkor én meg le stréber hülyegyerekezlek..sztem ez kb. ugyanaz.

2009. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
25%

Kib*szottul nem értem, hogy mi a baja mindenkinek azzal, hogy 3 nap után lefeküdtek? Egyáltalán mi közötök van hozzá? Ha nekik ez jó... Egyáltalán nem kellene bírálni....


Amúgy meg, hogy őszintén megmondjam... ha nekem szimpi valaki, akkor én is lefekszek vele akár az első este, buli után... És mi van abból? Semmi... Volt egy jó esténk, és simán lehet, hogy jön majd a következő... Vagy komolyra is fordulhatnak a dolgok... Ennyi...


20/L


Lehet lepontozni, akinek ez nem tetszik...

2009. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként én kikérem magamnak én nem vagyok szűzkurv@. :D Én szigorúan csak a párom kurv@ja vagyok. :D Szűz meg már töb mint egy éve nem. :)
2009. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
94%
anyni közünk van hozzá,h kiírta a kérdést és kíváncsi volt a véleményünkre,innentől kezdve ennek hangot is adhatunk és úgy ítéljük el,ahogy akarjuk.MOndjuk ettől még nem lesz normálisabb!
2009. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!