Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs több ilyen beállít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs több ilyen beállítottságú lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja felvettem egy nagyon szexy csajt msnre, valami társkereső oldalról. 16 éves, nagyon kívánni való csaj, kihívó és nagyon nőies. Beszélgettünk egy kicsit, aztán rátértünk a szex témára, majd tegnap átmentem hozzá és iszonyatos nagyot keféltünk :P

Nem volt tabu téma, nem szégyelősködött, nem nyafogott, nem játszotta a kislányos hülyeségeket, hanem konkrétan megmondta, hogy átmehetnék mert kíván.

Az én kérdésem pedig az lenne, hogy az ilyen csajok miért mennek ritkaságszámba? Annyira jó lenne ha több ilyen lány lenne, és nem játszaná a szűzmáriát az összes. Hajrá határozott, életre való csajok!!!


2009. jún. 26. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
Azért, mert szerencsére kevés az ilyen ótvar, könnyen b*szható 16 éves kis büdös r*banc a világon. :) És azért ribanc, mert 16 évesen kicsit durva, hogy össze-vissza akar itt k*félgetni. Remélem egyszer elkap valami durva fertőzést, az ilyenek megérdemlik.
2009. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
Ja, és a diszkókban azért tartják ezt a viselkedést szánalmasnak, mert oda általánosságban ezek a kis szajhák járnak. Nem gondolod, hogy valami kis bankos k*rva véleményére adunk? :)
2009. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
Megnézném ezt a sok iszonyat jó csajt... :) Aki itt pörög. Többre megy a nyelvvizsgájával, mint te azzal, hogy állításod szerint jó csaj vagy. Neten keresztül bármit lehet hazudni. Azt meg kérlek, ne hangoztasd, hogy 16 évesen imádsz dugni, ugyanis pont az ilyen kis ribancok miatt van az a sztereotípia, amiből nagyon nehéz kikerülni. Biztos menő dolog terjeszteni, de én nem szeretnék ilyen ostoba k*rvák miatt elkönyvelt lenni.
2009. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
nah mire mindent végigolvastam... azért jó látni, hogy a legtöbb pasinak nem a kis 16os k**vák kellenek. Tartsátok meg ezt a jó szokást, fiúk:) A kedves, okos, jóképű, izmos kérdezőről pedig megvan nekem is a véleményem...ha olyan kedves és jóképű, miért nincs állandó barátnője? Ha olyan okos, miért tesz fel egy ilyen hülye kamukérdést? (szerintetek kamu egyáltalán?mert én kinézem belőle hogy nem az, csak már magát akarta védeni) Ha pedig olyan izmos, miért nem veri szét a kis k**vákat? Épp elég van belőlük, sajnos nem fog hiányozni 1-2 senkinek. Szüleiknek gratulálok. biztos nagy örömüket lelik a kedves édes bájos kicsi lányukban. Nem jellemző rám az egoizmus, de szép lánynak tartanak, a hírhedt 21:05ös (akiről szintén megvan a véleményem, szerintem nem kíváncsi rám)szerint a csajok csak irigykednek a szép lányokra h ők kedvükre tehetik szét a lábukat 3 nap után-de a kérdező kérdésében szereplő csajt a legutolsó senkinek tartom. A kérdezőt pedig az utolsó előttinek. Azért jó volt látni hogy mennyire felpontozták azok válaszait, akik hasonló véleménnyel voltak a dologról, mint én. Az ilyenekért érdemes élni, megtalálni őket, nem pedig akis k**vákat hajkurászni 12 órában, a másik 12ben pedig hülye kamu(?)kérdéseket írogatni.
2009. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
ja sorry az utcsó vagyok 18 éves lány voltam aki szintén nem szexel össze-vissza
2009. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
TE BIZTOS EGY OLYAN 13 ÉVESEKNEK FÜTYÜLGETŐS PERVERZ KURVÁZÓS VAGY!!!!
2009. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim válasza:
én már csak azt nem értem, hogy egy ilyen "jóképű izmos gyereknek" minek kell társkereső az ismerkedéshez?:)
2010. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
na mizu szépfiu?:D
2010. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
az a nagy helyzet kedves kérdező hogy általában a könnyeb kapható csajokat elkülditek ti palik melegebb éghajlatra csask a szexre kell nektek de ha meg nem adjamagát egy csaj akkor meg az a baj hogy nem tudjátok megbaszni de mégi s kell nektek eldöntenétek hogy akkor most ribancook legyünk vagy álszentek???????????????????????
2011. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!