Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél olyan valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan valakivel akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Tehát randizol a sráccal/lánnyal, megismerkedtek, tetszik neked. Egy idö után kiderül, hogy ennek a srácnak/lánynak nincsenek barátai, senki.


Ezek után hogyan viszonyulnál hozzá?


2012. máj. 20. 17:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ugyanúgy, bár kicsit tartanék attól, hogy nem tudnék a saját barátaimmal lenni
2012. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
máris lett egy új barátja.
2012. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azért számítana, hogy "miért is". Azért van különbség ha pl külföldről/vidékről költözött ide és nincs senkije, ha fél/nem tud haveri kört kiépítani vagy a legrosszabb esetben nem akar haverokat. Utolsó esetén én inkább hagynám egyedül, mert én ennek az ellentéte vagyok és valszeg nem érezné jól mellettem magát.
2012. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ki a tökömet érdeklik a barátai?! Örülök neki, legalább nem kell megismerkednem meg jó pofizni a sok tirpákkal, több ideje marad rám :D


amúgy meg hogy már írták. Máris lett 1 :)

2012. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az benne a jó, hogy így akár a Te barátaid az ő barátai is lehetnek. Van rád ideje. Viszont a rossz oldala az, hogy rád van utalva szórakozás ügyileg, ha olyan, lehet magához is kötne. Aztán ha szakítás, mi van ha a társaságban marad? :D

Nade a kettőt összevetve nekem egy próbát megérne.

2012. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk félénk és ezért nem tud ismerkedni. :)
2012. máj. 20. 17:54
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez semmin se változtatna.

De ez lehetetlen. Aki egy kicsit is ad magára és normális a gondolkodása, kinézete, annak vannak barátai, vagy legalábbis 1 barátja biztos van.

Aki meg nem 100-as agyilag és igénytelen is az nekem nem jön be, azzal amúgy se jönnék össze, felőlem ő lehet a legnépszerűbb a környéken.

2012. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ma 17:55: Márpedig létezik ám ilyen... elég ha nem követed a csordát és már ki vagy közösítve.
2012. máj. 20. 17:56
 9/19 anonim ***** válasza:
A fiúk összejönnének, a lányok nem.
2012. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 absztrakt válasza:
Az nem igaz hogy "ha nem követed a csordát máris ki vagy rekesztve". Sok embert pont ezért szeretnek a barátai mert, mert más. Ha meg olyanok a barátok hogy a másság miatt kizárnak akkor azok nem barátok. Hány éves vagy?
2012. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!