Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél olyan valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan valakivel akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Tehát randizol a sráccal/lánnyal, megismerkedtek, tetszik neked. Egy idö után kiderül, hogy ennek a srácnak/lánynak nincsenek barátai, senki.


Ezek után hogyan viszonyulnál hozzá?


2012. máj. 20. 17:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Na de figyelj, ha nincsenek olyanok a környezetében, akik nem a csordát követik, akkor mégis ki lenne a barátja?


Nem hiszem el, hogy ez ilyen hihetetlennek tünik.

2012. máj. 20. 18:03
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

akivel tényleg senki sem beszél azt lúzernak hívják.


akiben nem él a csordaszellem az más.

2012. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Biztos van 1-2 neki :)


Amúgy megismerném, nálam ez nem akadály.

2012. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor én lúzer vagyok...ritka az h beszéljen velem 1 normális ember csak ilyen idióták találnak be...na mondjuk én faluban élek és itt mindenkinek a kocsma a minden , én meg nemigen járok sehova...1 barátom van ő is messze lakik innen...
2012. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én ismerkednék ilyen emberrel,márcsak azért is mert énis ilyen vagyok,hátha olyan kapcsolatunk lesz amiben jól megértjük a másik dolgait.Viszont egy idejig jobban kinyitnám a szemem,nehogy valami rossz dolog derüljön ki róla ami kellemetlenségekhez vezethet.
2012. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Solarian ***** válasza:
Ugyanúgy. B.szok a többi ember véleményére, ha a barátnőmről van szó. Olyankor az számít amit én gondolok.
2012. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az emberek 99%-a a barátainak nevez mindenféle embereket, ezért én inkább azokat preferálom, akik válogatnak, megszűrik az embereket, ebbe simán belefér az is, hogy nincsenek valakinek barátai


még mindig jobb, ha egy sincs, mintha mindenféle ökör, éretlen, buta barátja lenne


nekem sincs sok barátom, inkább évfolyamtársaknak, ismerősöknek nevezném őket


21/L

2012. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hasonlóan gondolkodunk ezek szerint :)
2012. máj. 21. 13:21
 19/19 anonim ***** válasza:

22:22


akkor én abba az 1%ba tartozom :D

2012. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!