Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 feletti lányok válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti lányok válaszát várom, hátha lesz rá értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés

Tudom jól, hogy nem lehet, de én mégis szeretném megérteni _valamennyire_ a nőket....

Kb. másfél - két héten át hosszú levelezésbe kezdtem egy lánnyal, szinte mindennap írtunk egymásnak. Éreztem, hogy szimpatikus vagyok neki, és a levelei alapján ő is nekem. A megbeszélt randi előtt pár nappal 1 órát tudtunk telefonban beszélgetni, nevetgélni úgy, hogy még sosem találkoztunk...

Erre ír randi előtt egy nappal egy üzenetet facebookon, hogy már pár hete mással randizgat, és komolyra fordult, és tök szimpatikus vagyok neki blabla de én már nem férek bele.

Nem tudok rá haragudni, nem vágott földhöz a dolog, nincs is min "túllépni", de azért zavar a dolog, na!


Többek között két dolgot nem értek...

1. Ha valakivel randizgat, akkor miért tartja velem a kapcsolatot?

2. Az "oké" (nem fair, de ok...), hogy 2 vasat akar a tűzben tartani, nem tud dönteni... De ha nem tud dönteni, akkor miért nem várja meg, hogy velem is találkozzon személyesen, és csak utána választ?


Tényleg nem értem, mert jól indult, úgy érzem, jók lettünk volna (levelezés + telefon alapján).


2012. máj. 30. 00:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nyilván már nem reménykedhetek, hogy egyszer csak felhív majd hónapok múlva... meg hülyeség is lenne a részemről felvenni ezek után a telefont.

Hasonló helyzetben ti törölnétek facebookon?

2012. máj. 31. 10:47
 22/23 anonim ***** válasza:

Sajnos, mint az éltben annyi minden más. ez sem igazságos. Nekem is pont volt egy ilyenem, kb 3 hónapja, de azóta kiderült, nem jött neki össze a másik srác, most újra beszélgetünk. De nem közeledek, nehogymár én legyek neki a C terv...

Fb-ről nem szoktam törölni az ilyeneket se, de ahogy gondolod 28F

2012. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

én törölném, mert nincs értelme nézegetni és feleslegesen reménykedni.

a másik pasi vlsz az első 2-3 üzenet valamelyikében gyorsan lebeszélt egy randit és talán ezért futott be előbb.

én személy szerint jobban szeretem hogy ha valaki gyorsan a lényegre tér, mert tudni akarom hogy unaloműzőként céltalanul irogat hogy én legye a 75. lelki szemetesládája, vagy akar is esetleg többet.

meg hidd el, élőben hamarabb el lehet jutni egy lány szívéhez.

2012. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!