Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 feletti lányok válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti lányok válaszát várom, hátha lesz rá értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés

Tudom jól, hogy nem lehet, de én mégis szeretném megérteni _valamennyire_ a nőket....

Kb. másfél - két héten át hosszú levelezésbe kezdtem egy lánnyal, szinte mindennap írtunk egymásnak. Éreztem, hogy szimpatikus vagyok neki, és a levelei alapján ő is nekem. A megbeszélt randi előtt pár nappal 1 órát tudtunk telefonban beszélgetni, nevetgélni úgy, hogy még sosem találkoztunk...

Erre ír randi előtt egy nappal egy üzenetet facebookon, hogy már pár hete mással randizgat, és komolyra fordult, és tök szimpatikus vagyok neki blabla de én már nem férek bele.

Nem tudok rá haragudni, nem vágott földhöz a dolog, nincs is min "túllépni", de azért zavar a dolog, na!


Többek között két dolgot nem értek...

1. Ha valakivel randizgat, akkor miért tartja velem a kapcsolatot?

2. Az "oké" (nem fair, de ok...), hogy 2 vasat akar a tűzben tartani, nem tud dönteni... De ha nem tud dönteni, akkor miért nem várja meg, hogy velem is találkozzon személyesen, és csak utána választ?


Tényleg nem értem, mert jól indult, úgy érzem, jók lettünk volna (levelezés + telefon alapján).


2012. máj. 30. 00:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
veled is ismerkedett meg egy másik sráccal is, és eljutott a döntésig: nem rád esett a választás. korrekt volt hogy elmondta, mit nem lehet érteni?
2012. máj. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, hogy egyszerre több valakivel randizik. Mondta volna már el az elején, hogy van valaki akivel randizgat, nem így pár nappal előtte kéne benyögni.
2012. máj. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Költőnő? ***** válasza:
legkorrektebb az lett volna, ha megmondja, h eleve több versenyző van..... Fyi a netes ismerkedésnél ez am tök alap, h eleinte többen vagytok, de folyamat szűkül a kör. De a végére sem feltétlen egy marad, mert hát ki tudja, mi lesz a személyes talin. Vki valszeg rámenősebb volt és frappánsabb üziket írt neki, jobban megfogta. Sztem ennyi történt.
2012. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát jó, így már "értem", de mégis zavar! :) végre találtam egy normálisak tűnő lányt, és tessék! Nincs szerencsém.
2012. máj. 30. 12:03
 15/23 anonim ***** válasza:
47%

Ezért csak normálisnak tűnő... és nem normális.


Adj pár hetet és jön vissza sírni hogy nem téged választott hanem a tökös legényt akinél egy újabb trófea lesz a falon.


Amúgy ez a baj a neten lévő csajokkal, a 98%uk nem normális..

2012. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Költőnő? ***** válasza:

a netes ismerkedés az ilyen... minden lányra jut minimum 7 pasi! Van akinek a nyomulós jön be, van akinek más. Én pl annak idején hülyét kaptam, ha vki azzal nyaggatott, h találkozzunk, ha én még nem voltam kész rá. De hát aám. sztem ez mkinél más. de amit írtam, tapasztalat. Tényleg több sráccal beszélgetnek egyszerre és ebből már az első koppra bunkók már ráadásul kiszűrésre is kerültek. Hogy sok ott a gyökér? Nem gondolnám. Sztem még a nagy számok törvénye alapján több is a normális, bár sok ott a beteg ember, ez tény. Persze személyes talinál dől el a kémia is, ami megint megálljt tud inteni vagy épp ellenkezőleg. Amit igaz szívből tudok tanácsolni: ne görcsölj rá - megérzik. Fogd fel jó mókának, és egyből egyszerűbb lesz az egész. :)

De bármekkora móka is: igyekezz korrekt és őszinte maradni.

sok sikert a továbbiakhoz:))))

2012. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

15:56


Lehet neked jó móka minden 2. héten ugyanazt elszajkózni egy újabb embernek, ugyanazokat a köröket megfutni (feleslegesen). Nálam ez inkább unalmas kategória mint móka.

2012. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Sok ilyen eset van, szerintem a csaj, ha veled találkozik előbb személyesen, előbb érsz célba.


Ez időzítés kérdése, te pont egy pár nappal csúszhattál le a csajról. Semmivel nem vagy te rosszabb, mint a másik pasija, csak éppen a csaj nem tudott volna választani köztetek, ezért inkább azzal maradt, akivel előbb összejött.

Valójában nem sok különbséget láthat köztetek, csak a másik pasit már pár héttel korábban elkezdte megszokni és ez valójában nem egy értékítélet, csak amit már egy kicsit megszokott, azt nem fogja eldobni egy ismeretlenért.


Persze lehet, hogy kamuzik és csak nem akart veled lenni, találkozni és kitalált egy ilyen komoly kapcsolatot.

2012. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, nem "görcsöltem rá", csak érdekelt mások véleménye is. Ami pedig a netet illeti, nem társkeresőn, hanem a hülye fb-on írtam rá, és így kezdődött az ismerkedés-levelezés-telefonálás. De mondjuk lényegtelen... Nem önérzetből, hanem a megfogalmazás módja, az előzmények miatt szerintem nem kitaláció a másik pasi. Hát, erről lecsúsztam. :)

ja, ilyenkor töröljem fb-ról?

2012. máj. 30. 17:02
 20/23 Költőnő? ***** válasza:
15.56 fel lehet fogni így is. De talán azért látod így, mert ugyanazokat a köröket futod. Nálam anno, egy személyesebb hangvételű, vicces üzi jobban felkeltette a figyelmem, mint a 12-egy tucat üzik.
2012. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!