Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Intelligens, nem defektes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens, nem defektes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan helyes, intelligens lányt/nőt, akinek lenne kedve beszélgetni egy hasonló sráccal (úriemberrel :)? Egyáltalán érdemes itt ismerkedni, vagy inkább felejtős? Állítólag sok lánynak számít a diploma, és hogy intelligens legyen a párja, fel tudjon nézni rá. Hát nekem kettő is van (BME és Közgáz), tulajdonképpen minden téren rendben vagyok, mégis, olyan lányt találni, akivel egy hullámhosszon lennénk + helyes is meg egyebek, kb. tűt a szénakazalban...

(181/75/30F)

Van köztetek, aki hasonló cipőben jár?

Vélemények, észrevételek, javaslatok?



2012. jún. 2. 21:50
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

# 15: Részben egyetértek. Egyébként szerintem nem mindenki keres intelligens párt. Pl. sokan csak az anyagiakra hajtanak. De azt is mondhatnám, ha valakit felkap a média („celebek”), az sajnos megint egy olyan pont, hogy háttérbe kerül, aminek fontosnak kéne lennie, mert hogy híres/ismert az illető.

Diploma. Igen, igazad van. De azt már a munkaerőpiacon is nézik, hogy hol, milyen szakon végeztél. Azért ez is elmond ezt-azt. Bár ennek ellenére azt mondom, nem szerencsés általánosítani, hiszen pl. egy vidéki egyetem/főiskola bölcsész szakán végzett lány is lehet legalább olyan értékes ember, ill. hasznos tagja a társadalomnak. Nem a diploma teszi az embert, hanem pl. olyan dolgok, hogy képes-e alázattal viszonyulni az élethez. Van egy mondás, olyan helyeken hangzik el időnként, ahol egyre kevesebb ember fordul meg: Ne feledd ember, porból lettél, és porrá leszel. – A többség sajnos hajlamos ignorálni ezt.

2012. jún. 2. 23:09
 22/23 anonim ***** válasza:
nem vagyok vidéki bölcsész lány, még mielőtt...csak akarok szólni, hogy a bölcsészek között kifejezetten sok az intelliges ember, már ne haragudj. ja írtad, hogy BME-s vagy. most jut eszembe. szerintem nem akarod tudni, hogy hány BME-s pasit küldtem el a francba, mert vidéki bölcsész lánynak mondott, annak ellenére, hogy két diplomám van, nem vagyok bölcsész és Pesten lakom. kissé kevesebb előítélet hasznos lenne. egyébként fogalmam sincs miért él a BME-s srácok fejében ez a vidéki bölcsész lány sztereotípia??? lassan kezdek besokallni ettől , nem is most hallom először.
2012. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
2012. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!