Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Intelligens, nem defektes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens, nem defektes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan helyes, intelligens lányt/nőt, akinek lenne kedve beszélgetni egy hasonló sráccal (úriemberrel :)? Egyáltalán érdemes itt ismerkedni, vagy inkább felejtős? Állítólag sok lánynak számít a diploma, és hogy intelligens legyen a párja, fel tudjon nézni rá. Hát nekem kettő is van (BME és Közgáz), tulajdonképpen minden téren rendben vagyok, mégis, olyan lányt találni, akivel egy hullámhosszon lennénk + helyes is meg egyebek, kb. tűt a szénakazalban...

(181/75/30F)

Van köztetek, aki hasonló cipőben jár?

Vélemények, észrevételek, javaslatok?



2012. jún. 2. 21:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
100 diploma sem fogja kompenzálni azt, hogy nem mersz élőben ismerkedni és itt próbálkozol, te intelligens úriember.
2012. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem kell bonyolultra gondolni. Munka mellett, és ha az ismeretségi körben nem akad megfelelő, elég nehéz manapság ismerkedni.

Egyébként nem vagyok híve a netes ismerkedésnek, a személyes beszélgetést részesítem előnyben. Csak hát fentieken túl felmerül pl. olyan is, hogy ugyan merre található olyan hely, ahol kulturált környezetben intelligens lányokkal lehetne ismerkedni? Írjatok néhányat, reagálni fogok rá!

2012. jún. 2. 22:24
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát mi az, ami érdekel?

Ha sokat utazol, akkor akár a vonaton is szóba lehet elegyedni vkivel.

Ha kiállításokra jársz, ott is leszólíthatsz vkit, hiszen a téma már adott (simán meg lehet kérdezni, hogy mi a véleménye az adott képről/fotóról stb).

Ha kikapcsolódásra vágysz, akkor milyen helyre mész szórakozni?

Nincsenek olyan barátaid, akik más társaságba is járnak? Simán megkérhetnéd őket, hogy egy-egy találkozóra vigyék el az ismerőseiket, hátha akad vki köztük:)

2012. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem minek neked lány/nő. Nem elég, hogy te imádod magad? Lerí rólad az önteltség.
2012. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
mindenki intelligens párt keres, pedig tapasztalatom szerint kevesen tartozunk az intelligensek táborához...manapság azt hiszi mindenki, ha diplomája van akkor intelligensnek minősül. valójában lassan mindenkinek van diplomája így nagyon nehéz kiszűrni, hogy ki intelligens ténylegesen. ezt úgy hívják szívás.
2012. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13-asnak igaza van! de megnézném azokat a barátokat akik tényleg segítenek a párkeresésben, mert álatlában magasról tesznek arra, hogy mi van a másikkal. mindenki el van foglalva a saját kínjaival.
2012. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Közlekedés: előfordult már, igaz elég ritkán. De könnyen tolakodásnak vehetik, arról nem is beszélve, hogy szinte semmit nem lehet tudni az illetőről. Egyébként nem az én műfajom, és nagyon nagy szerencse kell hozzá, hogy egy ilyenből alakuljon valami.


Kiállítás: nem rossz ötlet, de a művészetek terén nem hiszem, hogy olyan sok okosat tudnék mondani / reagálni a válaszokra. ;)


Az olyan helyek, ahol a mellettem álló szavát sem értem + hasítani lehet a cigifüstöt, nem az én világom, az biztos.

Viszont aktívan sportolok. Ezen alkalmakkor van lehetőség, de összességében véve, nagy szívfájdalmam, hogy többségében vagy nagyon fiatalok, vagy nálam idősebbek vannak a társaságban. Elég kevés olyan lánnyal keresztezzük egymás útját, mint amilyet én keresek (pl. korban hozzám illő, egyedülálló, stb.)


Ismerősök ismerősei: szintén jó ötlet, de kialakult ismeretségi köröm van, nem olyan gyakori, hogy új emberek bukkannak fel. Egyébként ezen a vonalon is gyakran beszédtéma a helyzet…

2012. jún. 2. 22:47
 18/23 anonim ***** válasza:
sajnos mindenki hasonló cipőben jár. nincs megoldás. vakszerencse szükségeltetik.
2012. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Kiállítás: nem rossz ötlet, de a művészetek terén nem hiszem, hogy olyan sok okosat tudnék mondani / reagálni a válaszokra. ;) "


Nem is kell. Akkor pl. akár kezdheted úgy is, hogy megkérdezed, hogy milyen gyakran jár ilyen kiállításokra, ismeri-e az alkotót? És szépen elmondani neki, hogy neked kicsit új, nem annyira ismered a dolgokat aztán kész is.

2012. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jársz könyvtárba vagy egy adott kávéházba reggelente? Talán kissé régimódinak hangzik, de ez is egy lehetőség, én pl. hetente vagy háromszor megyek könyvtárba, ahol rendszerint intelligens emberek vannak (és nincs cigarettafüst). Kávézókban pedig összefuthatsz olyan emberekkel, akik rendszeresen járnak oda, és így máskor is összefuthatsz velük. Ha pedig sportolsz, keress ki az interneten csoportban szervezett túrákat, és azokon is ismerkedhetsz.
2012. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!