Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg senki nem tud elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg senki nem tud elfogadni egy olyan embert akinek eddig kemény élete volt?

Figyelt kérdés

Nem volt könnyű életem és most se az.. Hip-Hopot hallatok és stílusom is az. Ez most tényleg elég ahhoz hogy senkinek se kelljek?

16/f



2012. jún. 27. 09:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, eddig ez volt. Én nem vettem fel az életem nagyon, végre jött egy lány aki szeret, de éppen tegnap derült ki hogy csak átvágott.. pedig tudta az életem, meg mindent rólam..
2012. jún. 27. 15:15
 12/16 anonim ***** válasza:
A lányok néha átvágják a fiúkat... ez sem a zenei ízléssel, sem a hányatott sorssal nem függ össze. Arra célzol, hogy a lánynak sajnálatból maradnia kellett volna veled? Van ilyen, de nem ér egy fillért sem a sajnálatra épülő kapcsolat. Gondold át, és csináld másképp...
2012. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne azért szeressen egy lány ami eddig történt veled, hogy nehéz életed volt, együtt kell veled érezni, vagy akár megszánni. Hanem azért amit ez az egész kihozott belőled, amilyenné váltál ezáltal. Mint például a stílusodat is, Eminemnek is nehéz élete volt, aztán nézd meg mire vitte;) 16/l
2012. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem erre épült a kapcsolat. rendes alapokra és csak utána mondtam meg
2012. jún. 27. 15:44
 15/16 A kérdező kommentje:
és igen, azért vagyok Hip-hoppos mert itt tudtam elhelyezkedni. sokmindent nem értem el, de amit elértem arra büszke vagyok, és büszkén mutatom!
2012. jún. 27. 15:51
 16/16 anonim válasza:
2012. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!