Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a csúnya vagy kövér lányok közt vannak jellemre is velem kedvesek? A szép lányok miért ilyen szörnyellák jellemre? Vagy ők a szép fiúkkal kedvesek, csak az alacsony, vékony, csúnya fiúkkal ilyen undokok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 20:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Keress kérdéseket hasonló témákban: gonosz, lány

Szerintetek mi baja ennek a szegény gyereknek? :D

2012. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 ASOT ***** válasza:

Szóval ez már a végső elkeseredés?


Alacsony vagy és vékony is és fiatal is? És hány lánynál próbálkoztál már?

2012. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nem jogos egyáltalán. Az hogy hogyan viselkedik egy lány nem függ össze azzal hogy néz ki. Nagyon sok szép lány van aki rendes, és nagyon sok 2szörnyella" aki ronda. Én leginkább ilyeneket ismerek.
2012. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én eléggé nem szépnek érzem/tartom magam, meg mondják mások is, leginkább a leánykák, aztán eléggé kiábrándultam a párkapcsolatokból, van egy lány ismerősöm, aki egyáltalán nem az esetem, azt neki bejövök, de egy hétköznapi lánynak egyáltalán nem, most lehetséges lenne, hogy a csúnyák csak csúnyákat érdemelnének?
2012. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Már nem is számolom hány lánynál próbálkoztam, de ahhoz épp elegen utasítottak vissz vagy tapostak a lelkembe, hogy elvegyék a maradék önbizalmamat is.
2012. júl. 9. 20:18
 16/29 anonim ***** válasza:
35%
megérdemled! és az összes férfi is megérdemli, h a szép, bombacsajok jól kicsesszenek veletek! hogy lehet ilyet kérdezni? ha valaki kövér, az már élből csak csúnya lehet? remélem, h még jó pár ilyen elkeseredésben lesz részed, annyira kívánom neked!!!!!
2012. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mindenki a külsőt nézi... Tegyük fel 3 kategória van bűnronda, közepes, isteni. És akkor van a belső, külső. Szerintem tök király lenne a lánykákban, hogy ha megelégednének egy közepes külsővel, és akkor megtudnák látni az isteni belsőt, mert általában a közepeseknek, vagy bűnrondáknak nincsen akkora egójuk, meg izé. De nem, a lányoknak nem számít, hogy a fiú belül milyen, és ez baj, hogy azt nem nézik meg. Ugyanis ha megnéznék aztis akkor most nem ülnék itt :D Hiába vagyok én nagyon kedves, ha azt leszarják. De szerintem az egésznek az oka a társadalom, tegyük fel van két csunya egymásra találnak, boldogak, és akkor a társadalom mit csinál? kinevetik kigúnyolják. mondjuk ez már másik történet, hogy miért lesz minden csunya depressziós... De a lányoknak ezek az elvárásaik, hogy csaka szépek, mindegy milyen, csakjól nézzen ki, meg vékony legyen a srác, meg sportot űzzön, azt mindenki leszarja, hogy IQ-ja mennyi. Egyre kevesebb itt a hosszútávú kapcsolat.
2012. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Kedves 15. válaszoló!

Nagyon kedves vagy, csak ennyit idéznék: nőne alattad a meteor árnyéka.

2012. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Azóta 16-os lett :D
2012. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van a másodiknak! Ez már nem az első ilyen kérdés!


Amúgy azt tudom mondani, amit ott is leírtam!

A SAJÁT kategóriádban keress!!! Önképzavarod van, ha azt hiszed ennyi pofon után is, hogy van esélyed a "szép" lányoknál!

2012. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!