Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy mi legyen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mi legyen. Kicsit felemás érzéseim vannak. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A neten megismerkedtem egy lánnyal, először képek alapján azt hittem hogy tipikus plázacica, de kellemeset csalódtam benne, jól eltudtunk beszélgetni. Nagyon szép lány, jó alakja van, formás, minden ami csak lehet. Megbeszéltünk egy randit, ami végülis jól sült el, csak észrevettem egy hibáját ami eléggé zavar és nem illik hozzá, a fogai eléggé csúnyák, sárgák, van lyukas foga is és össze-vissza állnak. És egy kicsit büdös is volt. Ahogy tudom elég jó anyagi helyzetben vannak, szóval simán megcsináltathatná. Vajon mi miatt nem törődik ezzel? Azt hiszem teljesen belezúgtam, de úgy mégsem. Nem tudom igazából most h. mit érzek. A randi jól végződött, hazakísértem és megcsókoltam és elég jól csókolt, de a fogai akkor is zavarnak. :/ Szerintetek jelezzem neki tapintatosan hogy nem szép? Esetleg szervezzek egy közös fogorvos látogatást? Ha ti lennétek a másik fél, akkor mit reagálnátok egy ilyenre?
2012. aug. 8. 12:23
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
Aha. :D na jó nem. Te voltál már valaha? Akkor rossz élményed volt?
2012. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:

voltam :/ többször is de mind szörnyű volt :S pedig már épphogy csak altatást nem kértem :D

te voltál? :O

2012. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
Igen, egyetlen egyszer pár éve, ki kellett volna húzni több fogamat, de az elsőt beletörte és emiatt szájsebészetre kellett mennem ahol kivésték, de nagyon fájt, az egész fejemet ütötték szinte, utána egy jó darabig alig bírtam kinyitni a szám, azóta nem is voltam fogorvosnál. Van rossz fogad?
2012. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:

uhh :/

van 1 teljesen letört és már nagyon rossz állapotban van.. félek h vmi drasztikus beavatkozás kellene :S

am nem adtak fájdalomcsillapítót neked? :O

én eddig mindig a legnagyobb mennyiséget kértem ami csak beadható volt :D

2012. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
Adtak injekciót, de nem sokat használt. Igazából ott nem fájt ahol ütötték feszegették, hanem az összes többi része az állkapcsomnak, azt hittem le fogják szakítani az állam. :/ Meg utána mikor elmúlt az érzéstelenítő hatása akkor majd megőrültem, szét volt verve ott az ínyem. És kizárt hogy mégegyszer egy ilyenen átmenjek. Most meg már fájni se szoktak a lyukas fogaim, de régebben is 100x elviselhetőbb volt az mint a vésés. Gondolom ha neked se látszik ki a fogadból semmi, akkor nem lehet megfogni tehát vésni kell. :/ nekem még volt belőle, csak ahogy megfogta az letört.
2012. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:

Hát nemsok látszik ki és azse lehet túl erős ha letört ennyire :S

Am nem fáj soha így, ezért se akarom bojgatni..

de köszi h ezt elmondtad , mostmár tudom h nem szabad a közelébe engedni ezt a barbár fogász népséget :@

am semmi pénzért nem cseréltem volna veled, borzalmas lehetett :/

2012. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:

Igen, én is hülye voltam hogy elmentem akkor, de mondták mások hogy nem fog fájni, meg stb. Hát persze...

Ha nincs vele gond akkor nem kell hozzányúlni. Az az egy rossz fogad van?

2012. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:

igen, kisebb lukak voltak másikban is de azt megcsináltattam és azt nemis nagyon éreztem :)

de erre engem nem fog senki rávenni, nekem aztán mondhatják h nem fáj.. olyankor mindenkit elküldök a ...-ba :D

neked milyen a többi?

2012. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
Alul elég sok teljesen letört van, meg pár lyukas, felül fordított az arány, mindkét oldalon van 1 ami teljesen rossz már, a többi meg csak simán lyukas. Fent talán a bölcsességfogaimon nincs lyuk. Mikor a kicsiket betömetted akkor a nagyon rosszra nem mondott semmit az orvos? Hány éves vagy?
2012. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:

Jesszus, Ti inkább ne beszélgessetek tovább a fogászati élményeitekről szerintem!

Ha ennyire féltek, keressetek egy normális fogorvost és ne egy "henteshez" járjatok. Van ám nem is egy jó doki!

A férjemnek is letört a foga, több doki egyből szájsebészetre küldte, aztán elment a nagyon régi dokijához (nagy távolságos költözés miatt akart váltani csak) aki elsőre és tök ügyesen kihúzta, nem kellett se vésni, se semmit csinálni.


Inkább bátorítsátok egymást és akár még tényleg együtt is felkereshetnétek egy jó dokit! :)


Na erőgyűjtés és menjetek mert a műfog is drága és fájdalmas lehet ám! Inkább a sajátjaitokat mentsétek, amit még lehet!!

2012. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!