Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy mi legyen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mi legyen. Kicsit felemás érzéseim vannak. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A neten megismerkedtem egy lánnyal, először képek alapján azt hittem hogy tipikus plázacica, de kellemeset csalódtam benne, jól eltudtunk beszélgetni. Nagyon szép lány, jó alakja van, formás, minden ami csak lehet. Megbeszéltünk egy randit, ami végülis jól sült el, csak észrevettem egy hibáját ami eléggé zavar és nem illik hozzá, a fogai eléggé csúnyák, sárgák, van lyukas foga is és össze-vissza állnak. És egy kicsit büdös is volt. Ahogy tudom elég jó anyagi helyzetben vannak, szóval simán megcsináltathatná. Vajon mi miatt nem törődik ezzel? Azt hiszem teljesen belezúgtam, de úgy mégsem. Nem tudom igazából most h. mit érzek. A randi jól végződött, hazakísértem és megcsókoltam és elég jól csókolt, de a fogai akkor is zavarnak. :/ Szerintetek jelezzem neki tapintatosan hogy nem szép? Esetleg szervezzek egy közös fogorvos látogatást? Ha ti lennétek a másik fél, akkor mit reagálnátok egy ilyenre?
2012. aug. 8. 12:23
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

:O neked akk kijutott jócskán a rossz fogakból :/

akk még jobb állapotban volt és mondtam h ahhoz ne nyúljunk :D

am te eszel sok cukrot v iszol kólát sűrűn?

2012. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
Hát, van olyan hogy simán cukrot eszek magába :D Meg a kakaót, kávét is sok cukorral iszom, meg szeretek nyalókázni, szóval megvan az oka.
2012. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

Én most leálltam minden ilyesmiről, azóta nincs gond, nem rosszabodott az állapot :D

Ink így minth menni kelljen a fogászhoz :S

2012. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
Hát lehet nekem is azt kéne, de úgy vagyok vele, hogy már úgy is mindegy.
2012. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:

nemtom, nekem azt mondták h begyulladhat és akk nincs mit tenni, jön műtét , meg hullhat a hajam meg ilyenek :S

szval ink leszoktam róluk.. olyan ezis mint a cigi :D

2012. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:

Hmm szerintem ennél rosszabb nem lehet :/

De szerencsére nem cigizek :D Nem sikerült rászoktatniuk.

2012. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

Énse, bár az lehet kevésbé ártana :S

arra viszont már rájöttem h a fogmosás semmit nem ér :D

2012. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:

Te jó ég!!! Rossz letörött lyukas fogak, büdös száj, cigi szag, kávés sárgaság, "fúj fogmosás ...

Nem érzitek igénytelennek magatokat miatta? Van nektek párjaitok?!!


Kérdező, most, hogy így olvastam ezt a beszélgetést, amit jobban tettek volna ha privátban tárgyalnak ki, inkább lépj a tettek mezejére, mielőtt el nem jutsz odáig, hogy egy csóknál elhányod magad!

2012. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam h nem mosok fogat, csak h mind1 h megmosom -e vagy sem, nem segít a fogaimon..

Am szoktam fogatmosni, mert nem akarom h büdös legyen a szám ;)

Úgyh ne kötekedj :@

2012. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

Ok, akkor úgy érzed semmit sem ér, de hidd el ér! Tudom a rossz fogak részben genetika eredménye, de azért a jó és hatásos fogmosás, igencsak eszköz lehet a fogak megtartásához, még akkor is, ha úgy gondolod, hogy nem.


Nem csak a büdösség ellen van, sőt!


És tényleg ne féljetek már ennyire a fogászattól! Menjetek el és kész!

2012. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!