Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk beszélgetnétek egy pasival, látnátok hogy neki valamennyire bejöttök (de szerintetek úgy "közepesen jó" a csávó) és a zene témára érve kiderülne hogy a csávó death metalt hallgat többnyire? (ami amúgy hörgős és brutál, de nem sátánista meg arckifestős démoni cucc) 15/f

2012. aug. 19. 18:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Basszus;D ez velem meg is történt, annyi különbséggel hogy a srác ténylegesen sátánista vallással bírt és számomra még az álompasi is ő volt. Akkoriban én is Black Metál korszakomat éltem(még most is) Gorgoroth, Burzum stb..oda-vissza voltam tőlük, egyszerűen beleszerettem a kinézetükbe meg persze magába a zenébe is.:D Na de visszatérek a kérdésre nekem tetszett sőt imádtam is őt ezért(és ő is engem szerencsére :D) egyszóval nálam ez egy jó pontot jelentene:) 20/L
2012. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!