Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális érzés egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális érzés egy 18 éves lánynak, hogy neki nem kell barát (mármint akivel jár)? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom,nem vagyok hozzá elég érett.Nem érzem a hiányát meg nem szeretném,ha már 18 évesen "szétdugnának" meg kiégjek.

Ezzel van valami baj? Vagy manapság csak az a menő,akinek barátja van?


2012. aug. 22. 14:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Facebookon már az összes nálam fiatalabb "kapcsolatban" él.Osztálytársam is max. kettő van (lány),akinek talán még nem volt barátja...
2012. aug. 22. 14:14
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem fontosabb most a tanulás,jövőre végzek,komoly egyetemi szándékkal.
2012. aug. 22. 14:15
 3/19 anonim ***** válasza:

Ebben a világban normális!

Kezdj bele egy kapcsolatba és akkor megérzed, hogy milyen is igazából! Hidd el, nem ezt fogod gondolni utána!

Van akire számíthatsz, aki mindig melletted van, aki nagyon szeret, kényeztet!

Lefeküdni pedig akkor fekszel le a pároddal, amikor te úgy gondolod, hogy itt az ideje!


18/L + 3,5 éves kapcsolat

2012. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Normális,mert ez a te döntésed a te életed,nem kell magadra erőltetni semmit...egyébként nem gondoltál arra,hogy ez azért lehet ,mert még egy fiú sem fogott meg igazán? és jelenleg sincs aki érdekelne téged?:) mert így persze,hogy ezt érzed.
2012. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Semmi baj ezzel!

Mindenki érzi saját magán, hogy mikor érett meg egy kapcsolatra, ha te még nem látod, hogy ennek itt lenne az ideje, felesleges lenne belevágni bármibe is ...!

Az meg, hogy másnak mennyi volt, ne érdekeljen!

Nem ez a mérvadó! ;)

19/L

2012. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én örülök annak persze,ha valaki így érez meg boldog,ez engem nem zavar.

Lehet valami befolyása annak is,hogy volt egy fiú,akibe reménytelenül szerelmes voltam viszonzatlanul.Lehet,hogy most azért gondolom így.

2012. aug. 22. 14:18
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek igaza van,az életem,az én döntésem,mit kezdek mostantól vele ;)
2012. aug. 22. 14:20
 8/19 anonim ***** válasza:
És a szex se hiányzik? :)
2012. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem,konzervatívan neveltek eléggé a szüleim,akik elég vallásosak.Nem hiányzik :)
2012. aug. 22. 14:22
 10/19 anonim ***** válasza:

nekem za első kapcsolatom 18-19 évesen volt, érettségi utáni nyáron... előtte nem foglalkoztam a pasikkal, ugy voltam vele minek... aztán azon a nyáron bekerültem egy nagyobb baráti körbe egy kis szórakozóhelyen egy barátnő révén, és az egyik fiú elkezdte nekem csapni a szelet... én meg szimplán hagytam...


szóval a szerelem úgyis rád talál, nem kell görcsösen ragaszkodni hozzá, de a lényeg, hogy ne dobd el magadtól ha már meg van

2012. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!