Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális érzés egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális érzés egy 18 éves lánynak, hogy neki nem kell barát (mármint akivel jár)? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom,nem vagyok hozzá elég érett.Nem érzem a hiányát meg nem szeretném,ha már 18 évesen "szétdugnának" meg kiégjek.

Ezzel van valami baj? Vagy manapság csak az a menő,akinek barátja van?


2012. aug. 22. 14:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hidd el, sokkal jobban jársz így.
2012. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Miért,kedves utolsó?
2012. aug. 22. 14:30
 13/19 anonim ***** válasza:
persze hogy normális :) te legalább nem vagy ribi mint sok más lány... én 20 vagyok, fiú és én is szűz és inkább olyan lányt szeretnék mint te :) lett volna lehetőségem elveszíteni de inkább nem tettem mert lehet megbántam volna, inkább az igazit megvárom :)
2012. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért , mert jó párkapcsolat nincs.
2012. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát tökéletes tényleg nincs...max. annak van beállítva.
2012. aug. 22. 14:51
 16/19 anonim ***** válasza:
Na látod, örülj, hogy nem ver át meg nem csal meg senki, mert úgyis ezt kapnád, és nem rajtad múlna. Ilyen a világ sajna.
2012. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is ezt éreztem 1 héttel ezelőttig :) aztán végül beadtam a derekam egy srácnak akivel már 2 hónapja beszélgettünk és találkozgattunk :) most együtt vagyunk, ő az első barátom :) előtte elég sok srácot elküldtem azzal h nekem nem kell kapcsolat, mert velük tényleg nem akartam semmit :) hidd el egyszer majd neked is jön egy fiú aki megdobogtatja a szived és vele kapcsolatban mást fogsz érezni :) és attól h barátod van és lefekszel vele még nem leszel kiégett és "szétdugott" :) persze semmi baj nincs azzal, h te szinglin is boldog vagy, jól teszed ;)

egy szintén 18 éves szűz lány :)

2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ha nem érdekel a szex úgyse kellenél senkinek bármilyen szép és okos vagy. Ezzel gondolom tisztában vagy :P
2012. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

14.31-es

Attól, hogy 18-20 év alattinak barátja van, még nem ribanc!


14.37-es

Igenis van tökéletes kapcsolat. Csak mivel ti nem éltek benne, nem tudjátok, hogy milyen is egy kapcsolat igazából. Így jó, hogy ilyeneket állítotok!


Mindenki azt hisz amit akar. A mi kapcsolatunk tökéletes és nagyon boldog már hosszú évek óta. DE nem csak a miénk, hanem az ismerőseim és a barátaim körében is van olyan pár.


Természetesen ezt úgy se fogják elhinni a szinglik... Majd idők múlásával egyet fogtok érteni.

2012. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!