Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves, vagy harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves, vagy harmincas éveik elején járó, tanultabb hölgyek: sokan vagytok, akik csípőből elutasítjátok egy hasonló mértékben megkopaszodott fiatal (40 éven aluli) férfi közeledését?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 24. 22:31
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
9. válaszoló, a 22 éveddel miért is nem tartozol a megszólítottak közé? :)
2012. szept. 24. 22:49
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem utasítanám el a haja miatt. Illetve a hiánya miatt. Lehet azt úgy hordani, hogy jól álljon. Pl. ugya, hogy a linkelt fickó: rövidre vágva. Akár még szexis is lehet. :) Pl. így: [link]
2012. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

jaj, ne haragudj, gyorsan futottam át a kérdést, és csak annyit olvastam, hogy "harmincas éveik elején járó hölgyek" :)

#9 voltam

2012. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
39%
Első vagyok és tanult, inteligens, 3 diplomával rendelkezem, és sajnálom de igényes vagyok, nem ha nekem nem tetszik valaki azt nem tudom szeretni, próbáltam nem egyszer, de nem ment!! Ez van, de megtaláltam a számomra tökéletes pasit!!!
2012. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Bár én a hosszú hajú pasikra bukom, és a célcsoportban sem vagyok benne, de emiatt tuti nem utasítanék el senkit, ha minden más klappolna. Van, akinek jól áll...


Aki meg elutasítaná... ha a párotok 10-15 év múlva elkezd kopaszodni, emiatt elválnátok tőle? Vagy nem jelennétek meg vele nyilvánosan?


Nőként nem igazán értem, miért lenne ciki egy intelligens, ápolt, de kissé kopaszodó férfi mellett megjelenni?


39/N

2012. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
46%
tanult meg intelligens ?:D a nők jelentős része ha diplomás ugyanolyan hülye mint a s*gg, tapasztalatból mondom.:D Csak az arcuk lesz nagyobb mint az elsőnek :D.De a maradék 20% meg imádnivaló na :$ :) :D
2012. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

:D


Igen, az 1. (és egyben 14.) bőszen bizonygatja, hogy "inteligens" (14.) és hogy fontos neki az "inteligencia" (1.)


:)

2012. szept. 24. 23:26
 18/31 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám hogy nagyon intelligens lennél, neked inkább valami nagy gondod lehet valami biztos nem stimmel veled! Hány nő koptatott már le az "intelligenciáddal"??

xD de szánalmas vagy!!!

2012. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Adnék neki egy esélyt, ha ő kezdeményezne. Sose szúrnék ki magamnak egy kopaszodót. Amúgy akkor már nyírja kopaszra az egészet, az ilyen frizuráról az apám jut az eszembe, és nincs apakomplexusom. Lehet okos, vicces, meg minden, de én nem kedvelem a kopaszodó kobakot /gondolom több nő van ez így, mint akit nem zavar/. Megbántás nélkül írom ezt, pl. Vilmos is herceg is alig 30, kopaszodik, ergo nekem nem tetszik /meg amúgy is, pont sok esélyem is van nála :D/, pedig minden nő elvan ájulva tőle.
2012. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Rövidre vágva vagy teljesen kopaszra nyírva engem nem zavar a kopaszodás. Mindkét kép ok, amiket belinkeltetek.
2012. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!