Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves, vagy harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves, vagy harmincas éveik elején járó, tanultabb hölgyek: sokan vagytok, akik csípőből elutasítjátok egy hasonló mértékben megkopaszodott fiatal (40 éven aluli) férfi közeledését?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 24. 22:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Igen.Nincs a kopaszsággal gondom.

27 éves leszek,tanult nő vagyok,vezető pozícióban dolgozok.

2012. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
60%
utolsó, ne haragudj meg de 27 éves korodra milyen vezető pozicióban dolgozol? tudom semmi köze a kérdésre, és ezért elnézést kérek, de az hogy valaki vezető beosztásban dolgozik az nem minden esetben jelenti hogy intelligens az a valaki, az én főnököm nő, nem tudom hogy mennyi lehet az iq-ja, valószínűleg 70-80 körül, és nem csak az a baj hogy nem intelligens, de még fogalma sincs hogy cseréljen ki egy izzót, villanykörtét, vagy biztosítékot a kocsijában. sajnos ez van, egy-két válaszoló nagyon el van szállva itt magától mert diplomája van.
2012. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
49%
ja, és nem dolgozok, hanem dolgozom, már itt kilóg a lóláb
2012. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
66%
Phd-m van számelméletből, 31 éves vagyok, és én sem járnék ronda férfival. Ha valaki szerint ez megkérdőjelezi egy nő intelligenciáját, na akkor pont az az illető nem nevezhető igazán intelligensnek. Max sovinisztának. Kérdező. Te járnál egy zsíroshajú igénytelen tramplival? Ja, nem hisz te férfi vagy, te lehetsz egy kopaszodó nyomi, de neked legyen szép nőd. Ha meg nem kellesz nekik, és bevallottan azért mert nem vonzó a külsőd, na akkor kezded a tanultságukat megkérdőjelezni. Hogy jossz te ehhez?
2012. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
58%

Én 18 éves vagyok, most próbaképpen beregisztráltam 1-2 társkeresőre, az egyik oldal valamiért csak 1993-tól számítja az éveket, szóval ott 20 évesként vagyok fenn.


Mindkét oldalon 10-ből 9 férfi, aki ír, 30 éven felüli. Nem tartom őket öregnek, de nincs apakomplexusom, és azt sem hinném hogy egy-két év elteltével ezzel a korosztállyal szeretnék ismerkedni.. Most élem a fiatalságomat, nem hiszem hogy bárki arra vágyna a koromban, hogy 40 év körüliekkel ismerkedjek.Egy 30 év körüli nőnél azért már nagyobb az esélyetek az ismerkedésre szerintem, de én még mindig annak a híve vagyok, hogy az embernek a saját korcsoportjából érdemes párt választania..

2013. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 weca ***** válasza:
53%
Én szóba Se állok Olyan Pasival akiben valami nem tettszik meg ! Előbb A külcsin aztán a belbecs . Na meg ne csodálkozz ,ha 10,20 Ével fiatalabb hölgyek Elhajtanak a fenébe . természetesen itt is van kivétel de azt ki kell fogni . Tudonásul kell venni hogy vénülsz Vaze !Én se akarok 58 évesen 20 éves pasit pedig de jó volna LOL
2013. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 weca ***** válasza:
na meg az IQ MIT akarsz egy nővel csinálni Ha tettszik és butuska egy kicsit csak rajtad áll hogy tanuljon tőled és sok sok okos gyereket szüljün méked
2013. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nalam nem kizaro tenyezo, sot!

Sokuknak kifejezetten jol all.

Lasd: Jason Statham... :) Hmmmm... Elkalandoztam. :)

34 N

2013. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
21 éves,fősulira járó nő vagyok,de egyszerűen nem tetszenek a kopasz,vagy ritka hajú pasik.Egyszer összejöttem egy kopaszodó muksóval,de szakítottunk,megjegyzem:nem a hajmennyiség miatt.A "hajas babákkal" speciel nem volt gondom,vagy akinek mély,de élvezhető hangorgánuma van.
2015. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
14: Mi az a három diploma? Kétszer írtad, hogy "inteligens". Még az érettségi vizsga is túlzás...
2016. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!