Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség, hogy ez zavar engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség, hogy ez zavar engem?

Figyelt kérdés

Először is,hozzátenném,hogy én sem vagyok öreg,21 éves vagyok,szeretem a jókedvet is,meg minden,nem vagyok

egy befásult ember.

De az zavar,hogy némelyik fiatalabb lány,akikkel ismerkedtem, szokásává vált,hogy ha sms-t,üzenetet ír például,akkor tele pakolja az egészet,ilyen idegesítő hangulatjelekkel.Négy szó az egész üzenet,javarészt a hangulatjelek töltik ki az egészet.

Pl "Hogy telt a napod?"

"Tök gáz volt! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

De remélem a holnap jobb lesz!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

Pussz :)))))))"


Nem tudom miért,de ez idegesít engem.

Vagy például beszélgetek vele,és akkor bevágja,hogy "nemár,ez tök lol!!!"

Nem 15-16 évesekkel ismerkedem.

Jeleztem is,és azt kaptam,hogy mindenki ezt csinálja.

Normális hogy ez engem irritál?



2012. okt. 9. 21:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Engem is irritál. Az ilyenre válaszolni kell egy "ikszdélol"-lal, és majd észbe kap, ha nem túl hülye.
2012. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már nem 15-16 évesek, de szellemileg még azt a szintet sem ütik meg.
2012. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem hülyeség h irritál bár mindenki más. mondjuk smsbe elég gáz, de így chatelés szinten szerintem belefér mikor valami nagyon vicces, és mondjuk nem csak megmosolygod hanem tényleg nevetsz rajta akkor belefér a :DDDDDDDDDDD szerintem.
2012. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Arról lehet szó, hogy élőben is csak vigyorog, mert mondani azt nem tud mit.
2012. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
engem is idegesít.
2012. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hozzátenném,hogy az nem zavar hogy odatesz egy hangulatjelet: :)


De ez mire jó,hogy ezerszer kiírja?


:DDDDD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2012. okt. 9. 22:01
 7/21 anonim ***** válasza:

Engem is rohadtul irritál, de nem tudom, hogy lehet erről leszoktatni az embereked. az xD-től kirohanok a világból, ha pedig meg is nyújtják a szmájlit (gondolok itt a xDDDD-re, arra már nem is tudok mit mondani.) Én olyat szoktam, hogy "Na puszillak :))", de ennél cifrábbat soha! A többit amit írtál, az is elviselhetetlen...


18L

2012. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nemá', de szőrszál hasogató vagy! :$
2012. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Meg némelyik beszéde is olyan furcsa,sétálunk az utcán,beszélgetünk,és mondok valamit,erre megszólal,hogy "mekkora lol ez az egész!"

Meg mondok valami vicceset,és akkor "tényleg?ikszdé!"

2012. okt. 9. 22:05
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát.. sajnos a mai világban eléggé visszafejlődött, és leszűkült jó pár ember szókincse a net miatt.

A vicces, humoros az már lol, a nevetés XDDDDDDD, stb..

Hozzáteszem, én is szoktam írni sms-ben ilyen (: fejeket, vagy :D-t, főleg, ha ironikusan írok valamit.. xD

Sajnos ez van, beszabadult a köznyelvbe a lol, az ikszdé, a lájk, és a "csodálatos" társai.

L/17

2012. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!