Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi az a kisugárzás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az a kisugárzás? Sokszor hallottam már ezt a kifejezést de senki sem tudja elmagyarázni. Ja amúgy van rá 1 elméletem lentebb. Nem csak lányok válaszolhatnak ha valkinek van véleménye írjon!

Figyelt kérdés
Az én elméletem a következő: A kisugárzás az más néven a duma. És azért van az hogy ronda csávóknak lehetnek jó nőik mert jó a szövegük. Minél rondább vagy annál jobb szöveg kell vagy tévedek?

2012. okt. 16. 17:52
1 2
 11/18 mirror06 ***** válasza:

"Én ezekben a szag dolgokban nem hiszek, szerintem köze nincs a kisugárzásnak. Nem tudna felizgatni egy átlag nő csak a szaga alapján. Ahogy a jó, megnyerő külső sem egyenlő a kisugárzással."


Ez tudatalatti dolog. Több méterről érzed más szagát. Olvass utána.

2012. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem kell utánaolvasnom,ha egyszerüen tapasztalom. Egyedül a cigányoknak érzem több méterről a szagát, meg a homlesseknek. Előbbibe üt a feromonja is rendensen. De ennyi erővel nem is lenne annyi keveredés a fehérek és a cigányok közt, mert szag alapján nem épp a vonzó kategoriába tartozik egyik sem a másiknak.

Ettől függetlenül lehet,hogy vannak olyan emberek, akiknél mégis ez is meghatározó, csak a személyes tapasztalatomat írom, hogy nálam a szexualitásomhoz ennek épp köze nincs.

2012. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 mirror06 ***** válasza:

Na még egyszer: azért nem tapasztalod, mert tudatalatti. Talán valami szenzorális implantátummal képes lennél szavakba foglalni, hogy kinek milyen az illata, de ez a jövő zenéje.

Például sétálok az utcán, megtetszik nekem egy leány és nem tudom megállapítani, hogy miért. Biológiai folyamat, amely minden állatban lejátszódik.

A szag nem egyenlő a feromonnal. Amit te érzel egy csövesen az bűz, nem pedig bármilyen tesztoszteronszármazék.

2012. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De ebben én nem hiszek. Mert akkor nem létezne az hogy akár képernyőn keresztül is tetszen valaki. Márpedig a mostani világban van ilyen.
2012. okt. 16. 19:25
 15/18 anonim ***** válasza:
Kisugárzás számomra egy külső belső összképet jelent, amit akkor gondolsz valakiről mikor még nem ismered teljesen. Pozitív kisugárzásúnak észlelhetek egész nyugodtan akárkit, nem a jó szövege alaján alakul ki a kőp róla bennem. Ez attól függ mi a szimpatikus jellemvonás számomra általában az emberekben, milyen beállítottságú vagyok. Én pl. nem ájulok ki a nagy dumás pasiktól, nem egyenlő a jó kisugárzással közel sem. A igazán pozitív kisugárzáshoz szerintem önbizalom szükséges, magabiztosság(de nem beképzeltség), céltudatosság, kedvesség, intelligencia, önmagadat kell adnod.
2012. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Valóban, a kéjszag elmélet a média ikonok példán tökéletesen elvérzik. Egyszerüen nincs sok értelme. Én sem éreztem még sosem Monica Bellucci szagát, de mégis máshogy ver a szivem ha meglátom. És több kisugárzása van mint egy mai tinigyerekek bálványlánykáinak.
2012. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Na igen a jó dumát NEM a "nagy dumásokra értettem" hanem arra hogy amint mondd az értelmes is? Így tudnál válaszolni?
2012. okt. 16. 20:49
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem a kisugárzás egy összetett dolgot jelent. De ez valami tudatalatti dolog.

Példának azt tudnám felhozni, hogy még pár éve láttam egy férfit a plázában, velem szembe jött és elakadt a lélegzetem, gyorsabban kezdett verni a szívem. Tény, hogy jól nézett ki, de azóta is láttam nagyon sok helyes pasit és egyszer nem váltottak belőlem ki ilyen reakciót.

Szóval konkrétan nem tudom megfogalmazni, hogy mi a kisugárzás, de tudom, hogy belőlem mit vált ki. :)

2012. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!