Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire állja meg a helyét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire állja meg a helyét az, hogy minden csajnak más és más típusú, testalkatú, arcú pasi tetszik?

Figyelt kérdés
Mert azt látom, hogy én és a haverom sokban hasonlítunk, de ő szerintem helyesebb és jóval magasabb is. Édesapja és anyja is orvos, nagyon jó megy nekik. Mindketten 22 évesek vagyunk és sülve főve együtt vagyunk. Sokszor ugyanazoknál a lányoknál együtt próbálkozunk. Amég nekem eddig egyetlen egy barátnőm volt, ő már 35 lányon van túl. Volt hosszabb is, egy éjszakás is stb. A beszédünk, dumánk nagyjából hasonló. De szerintem ő jobban néz ki. A lányoknál akiknél próbálkoztunk kb 18 nál, ott mindig ő volt a nyerő, mindig csak rá mosolyogtak, vele flörtöltek stb. Pedig nem cicababák, hanem átlagos csajok. Tehát ha annyira mindenkinek más tetszik, akkor miért ő arat a csajoknál és nekem miért nem jut egy sem. Mert ha más jönne be, akkor pl az lett volna, hogy a 18 lányból 12 vele akar lenni, 6 meg velem. De ezek szerint van valami etalon, vagy típus, amihez ha egy pasi közelebb áll akkor felé fog húzni valamilyen szinten az összes lány. Vagy rosszul látom és én vagyok szerencsétlen?
2012. nov. 17. 12:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
A belső tulajdonság ami áll vagy bukik az egész, azért mondják. Meg a hosszútávú kapcsolat alapja is az. A nőknek sajnos az/is/ számít. A jó kölső, az az első lépés, a nő megnyerése felé. Ha az oké, akkor hajlandó megismerni. Ha ezután lélekben nem vagy egy nagyszám, akkor ugyanúgy mész a szmétégetőbe, mint a rondák. Ha azon a vizsgán is átmentél, akkor te egy kívül belül menő fazkalap vagy, és máris lehet puncizni. Benn vagy az igéret földjén. Ezen a szitán sokan kirostálódnak! Nem érdemes ilyenekre vágyakozni. Főleg ha nem hiszel magadban. aKkor aztán kész a gebasz!
2012. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Lehet egyedül kellene próbálkoznom. Van olyan is, hogy elmegyünk 5 en pasi barátok csajozni és odemegyünk egy asztalnál 6 an ülő női csapathoz, mert akkor elvileg minden pasinak jutna csaj. Legalábbis naívan ezt gondolja a pasi. De amint ott vagyunk, akkor ötünk közül kiválasztja a 6 csajt azt a két leghelyesebb pasit és csak rá koncentrálnak, csak velük beszélnek, csak rájuk mosolyognak. Többit úgy kizárják (a másik 3 pasit), mintha nem is léteznének. Tehát egyforma valamelyest az ízlésük a külsőt illetően szerintem.
2012. nov. 17. 13:16
 13/29 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon hiszek már magamban, mert eddig csak lekoptatásban volt részem egy kivételtől eltekintve.
2012. nov. 17. 13:18
 14/29 anonim ***** válasza:

Pont ezt írtam fent, vedd már figylembe! Én ugyanzert teszem férfiként, a legjobbat választja ki az agyam. Ezen hasalsz el!

Egyébként meg ha ismered a méreteidet, vonásaidat, miért nem ehhez megfelelő kaliberű nőt választassz. Itt most nem azt mondom,hogy ronda vagy átlagos legyen, legyen szép, szép neked tetsző, de egy 160 centis emberke miért akar egy 175 centis "ovónénit" magának? Vagy egy teljesen más arcvonású egy más jellegűt, esetleg egy más kisugárzású, más stílusú nőt? EZek is sokat számítanak,hogy mennyire van harmoniába. Én sok párnál azt is megfigyeltem, hogy mennyire hasonló az arcvonása karakterben a férfi-nőnek. Nagyorrú a nagyorrúval, satöbbi.

2012. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"De akkor miért mondjak megrögzötten, hogy a belső, a belső és persze a belső mindenek felett? Nem értem..."


:). a nők nem azt mondom, hogy hazudnak ( na jó, de), hanem igyekeznek minél jobb színben feltüntetni magukat, ezért beszélnek mellé folyamatosan. pl.:


"a belső a fontos"- persze, mind ezt mondja, de valójában 1-2 olyan nővel találkoztam életemben akinek tényleg a belső volt a fontosabb. 99%ukat ha magas vagy és jóképű, akkor rohadtul nem érdekli, hogy milyen vagy belül. Ha tényleg a belső érdekelné őket, akkor nem lenne külső terén 2x annyi elvárásuk, mint egy férfinak.


Vagy még egy hazugság: "a romantikus,kedves férfiakat szeretem"- ez sem igaz, inkább a bunkó ( amit ők magabiztosnak hívnak) férfiakat szeretik, persze lelkesen panaszkodnak utána, ha összejönnek egy bunkóval, és rosszul bánik velük:).

Ez csak példa. De sztem érted, mit akartam mondani ezzel.

2012. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Az a nagy baj, hogy tényleg érdemesebb a nem helyes pasiknak egyedül csajozni. de sokszor azt tapasztalom, hogy a rajos pasik kellenek a csajoknak. Ha kiszúrják, hogy mindenféle simerős vagy barát nélkül vagy lent a buliban, akkor hirtelen arra gyanakszanak, hogy egy semmirekellő, barátok nélküli antiszoc pasi vagy. Csak ilyen lányról tudok. Tehát a lányok ez által belekergetik a pasikat abba, hogy barátokkal jöjjenek bulizni, de ugye ilyenkor meg a csak a helyes, menő barátot veszik észre, őt magát ne,. Tehát ördögi a kör, nehéz jól kijönni belőle.
2012. nov. 17. 13:35
 17/29 A kérdező kommentje:
15-ös sajnos értem. Ők is azt hiszik a bunkóról, hogy az magabiztos. Mert a lánnyal kissé flegmán viselkedik, sokszor rá sem tojik, de elviszi plázázni (nyaralni), tud humoroskodni a csajjal és ezzel már ki is engesztelte a puncit és jó színben (bunkó helyett magabiztosnak) fog feltűnni a csajhoz. Vagyis egyre jobban magához láncolja, sokszor annyira, hogy ha meg is veri a csajt, sokszor még a csaj kér bocsánatot, hogy visszamehessen a bunkó, apropó magabiztos pasihoz.
2012. nov. 17. 13:41
 18/29 anonim ***** válasza:

"De akkor miért mondjak megrögzötten, hogy a belső, a belső és persze a belső mindenek felett? Nem értem..."


Hosszútávon a belső fontosabb. Viszont elsőre a külsőt látjuk meg és mondjuk egy buliban, disco-ban mindenki, akár nő, akár férfi, hamarabb felfigyel valakire, aki jól néz ki, esetleg még magabiztosság is sugárzik róla, mint aki csúnya, befelé forduló.

Viszont volt már, hogy többen érdeklődtek irántam, és miután jobban megismertem őket, végül egyáltalán nem azt választottam, aki először külsőre a legjobban tetszett, mert annyira megszerettem valaki mást, akit azelőtt a külseje alapján észre sem vettem.

Csak az olyan esetek ritkák, mikor valaki több hónapnyi ismeretség után dönt. A másik: nem biztos, hogy ha valaki nem helyes, annak ettől máris olyan belső tulajdonságai lesznek, amik szimpatikusak. A pasik sokszor azt hiszik, hogy mikor egy nő azt mondja, a belső a fontos, akkor arra gondol, hogy a férfi legyen kedves, aranyos, romantikus, cukimuki. Persze, legyen kedves, aranyos, de sokszor fontosabb az erő (nem az izmokra gondolok), a talpraesettség, a dominancia.

2012. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Igen ez a nagy gond. Régen több hónapnyi ismeretség után döntöttek a lányok egy pasival kapcsolatba, hogy kell e vagy sem. Most meg ha helyes, ránéznek és tocsogni fog a punci a nedvektől és pár hét múlva, amikor még tart a rózsaszín fátyol a szemük előtt, akkor össze is bútoroznak sokszor. Aztán ugye jön a szakítás, sőt sokszor a válás.
2012. nov. 17. 13:56
 20/29 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez a bunkó fogalom kissé túl van spilázva! Szerintem nagyonis a magabiztos fickókat szeretik a nők. Ott a baj, hogy emez a kategoria túl csicska, túl papucs nekik, ez a negédes, kedveskedő ember a magabiztosokat már bunkó kategoriába sorolja. PEdig nem igaz. Álláspont kérdése. A bunkó a nők körében az igazán az, aki kb. így közeledik hozzájuk: Hé! TE fa-szpi-csa! Akarsz a pö csömön cupákolni? Szerinted egy ilyen szöveggel oldamenő egyént nem koptatnának le? Mert mindenütt ezt olvasni,hogy a nők nem szeretik a bunkókat. Mert ez igazán a bunkó kategoria hozzáállásban! Attól hogy valaki nagydumás, poénkodós, elsüt egykét alpári viccet, de! tiszteletben tartja attól még a nőt kellő mértékig, az nem bunkó, csak magabiztos, és egyéniség. Lehet rá felnézni, nem kerül bele a csicska negédes házitacskó kategoriába.
2012. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!