Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire állja meg a helyét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire állja meg a helyét az, hogy minden csajnak más és más típusú, testalkatú, arcú pasi tetszik?

Figyelt kérdés
Mert azt látom, hogy én és a haverom sokban hasonlítunk, de ő szerintem helyesebb és jóval magasabb is. Édesapja és anyja is orvos, nagyon jó megy nekik. Mindketten 22 évesek vagyunk és sülve főve együtt vagyunk. Sokszor ugyanazoknál a lányoknál együtt próbálkozunk. Amég nekem eddig egyetlen egy barátnőm volt, ő már 35 lányon van túl. Volt hosszabb is, egy éjszakás is stb. A beszédünk, dumánk nagyjából hasonló. De szerintem ő jobban néz ki. A lányoknál akiknél próbálkoztunk kb 18 nál, ott mindig ő volt a nyerő, mindig csak rá mosolyogtak, vele flörtöltek stb. Pedig nem cicababák, hanem átlagos csajok. Tehát ha annyira mindenkinek más tetszik, akkor miért ő arat a csajoknál és nekem miért nem jut egy sem. Mert ha más jönne be, akkor pl az lett volna, hogy a 18 lányból 12 vele akar lenni, 6 meg velem. De ezek szerint van valami etalon, vagy típus, amihez ha egy pasi közelebb áll akkor felé fog húzni valamilyen szinten az összes lány. Vagy rosszul látom és én vagyok szerencsétlen?
2012. nov. 17. 12:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"De akkor miért mondjak megrögzötten, hogy a belső, a belső és persze a belső mindenek felett? Nem értem..."


Mert nincsenek tisztában a saját működésükkel, illetve jó színben szeretnék magukat feltüntetni. De néha megvilágosodnak magukkal kapcsolatban, a személyes kedvencem ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__34..

2012. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ha a csajoknak ugyanaz a típus tetszik, akkor miért van mindenféle pasinak barátnője? Néha olyan hülye kérdéseket tesztek fel itt, amire a válasz ott sétál előttetek az utcán: a barnáknak, a szőkéknek, magasoknak, alacsonynak, vékonynak és pocakosnak is van barátnője. Akkor hol itt az összefüggés?


Nekem például világéletemben a vékony, barna hajú-szemű fiúk jöttek be. Aztán a munkahelyemen az egyik nap belépett az én szőke-kékszemű, pocakos barátom, és abban a pillanatban megdobbant a szívem. Pedig azt mondtam, sosem lesz pasim, aztán lám, két hónapra rá összejöttünk és azót is együtt vagyunk. Pedig ő nem az a csajok kedvence típus, sosem volt az, és nekem mégis tetszik.


A barátnőim pasija viszont nem.. nyilván van, akire azt ,ondjuk többen, hogy ez igen, ez egy jópasi, de ritka.

2012. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"Ha a csajoknak ugyanaz a típus tetszik, akkor miért van mindenféle pasinak barátnője? Néha olyan hülye kérdéseket tesztek fel itt, amire a válasz ott sétál előttetek az utcán: a barnáknak, a szőkéknek, magasoknak, alacsonynak, vékonynak és pocakosnak is van barátnője."


Miért vannak itt az oldalon 25+ és 30+ szűz pasik tonnaszámra? Miért van annyi egyedülálló pasi a PUA szemináriumokon? Miért van az, hogy aki nem Brad Pitt kinézetű, annak csak a keze és a hivatásosok maradnak? Kicsit el vagy tévedve, vagy szimplán vak vagy.......

2012. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Tömegszámra látok vonaton is magányos pasikat, lányok többségét meg párkapcsolatban.
2012. nov. 17. 14:25
 25/29 A kérdező kommentje:
Sőt még wc re is párban mennek el a lányok. Meg ha annyira sok pasi él párkapcsban, akkor miért panaszkodnak itt a gykn naponta? Lányok meg miért alig panaszkodnak, hogy nem találnak pasit? Az tuti, hogy sokkal több csaj él párkapcban, mint fiú. ez pedig azért furcsa, mert nagyjából ugyanannyi fiú van mint lány.
2012. nov. 17. 14:31
 26/29 anonim ***** válasza:

„A belső tulajdonság ami áll vagy bukik az egész, azért mondják. Meg a hosszútávú kapcsolat alapja is az. A nőknek sajnos az/is/ számít. A jó kölső, az az első lépés, a nő megnyerése felé. Ha az oké, akkor hajlandó megismerni. Ha ezután lélekben nem vagy egy nagyszám, akkor ugyanúgy mész a szmétégetőbe, mint a rondák. Ha azon a vizsgán is átmentél, akkor te egy kívül belül menő fazkalap vagy, és máris lehet puncizni. Benn vagy az igéret földjén. Ezen a szitán sokan kirostálódnak! Nem érdemes ilyenekre vágyakozni. Főleg ha nem hiszel magadban. aKkor aztán kész a gebasz!”


Gyakorlatilag ez úgy néz ki, ha nem vagy Brad Pitt, akkor esélyt sem adnak. igen. Viszont én meg pont azt vettem észre, hogy ha külsőleg tetszel neki, akkor nem nagyon érdekli a nőket a belső. Csak annyira, hogy ne legyél debil, meg elmondhassa, hogy neki diplomás pasikája van.


„Szerintem meg ez a bunkó fogalom kissé túl van spilázva! Szerintem nagyonis a magabiztos fickókat szeretik a nők. Ott a baj, hogy emez a kategoria túl csicska, túl papucs nekik, ez a negédes, kedveskedő ember a magabiztosokat már bunkó kategoriába sorolja. PEdig nem igaz. Álláspont kérdése. A bunkó a nők körében az igazán az, aki kb. így közeledik hozzájuk: Hé! TE fa-szpi-csa! Akarsz a pö csömön cupákolni? Szerinted egy ilyen szöveggel oldamenő egyént nem koptatnának le? Mert mindenütt ezt olvasni,hogy a nők nem szeretik a bunkókat. Mert ez igazán a bunkó kategoria hozzáállásban! Attól hogy valaki nagydumás, poénkodós, elsüt egykét alpári viccet, de! tiszteletben tartja attól még a nőt kellő mértékig, az nem bunkó, csak magabiztos, és egyéniség. Lehet rá felnézni, nem kerül bele a csicska negédes házitacskó kategoriába.”


Nem a magabiztosak csak, pont ezt írtam. Konkrétan arra izgulnak, ha lekezelően bánnak velük és bunkó a pasi.

2012. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Az tuti, hogy sokkal több csaj él párkapcban, mint fiú."


Ezt azért gondold át mégegyszer

2012. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Át van gondolva, a jóképű, jó kiállású férfiak több, mint egy nőt kötnek le.
2012. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem csoda is pl régen volt a Balázs Showbam. hogy egy helyes pasinak egyszerre 2-3 csaja is volt, azok meg a stúdióban értesültek egymásról. Lehet meg van játszva az egész, de tuti nem légből kapott és a való életben is így működik a dolog. Sok ilyenről tudok, hogy a jó pasi szinte már háremet tart.
2012. nov. 21. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!