Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi lett veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lett veletek, hogy manapság egyikőtök sem akar munkás (utcai építkezés, árokásás stb) pasival járni, még akkor sem ha nem csúnya a pasi?

Figyelt kérdés
Mi lett ennek az oka? Pedig ugyanolyan érző emberek.
2012. nov. 25. 11:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

"Nekem van olyan ember a közeli ismerőseim között,aki kemény fizikai munkát végez DIPLOMÁVAL"


Én jövőre kezdem megszerezni a másoddiplomámat (műszaki). Fizikai munkás vagyok és vicces, hogy a max. érettségivel rendelkező lánykák lenéznek mert buta és bunkó vagyok az ő szintjükhöz :D.

2012. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Mert Nekik általában kicsi az egzisztenciájuk...
2012. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy 10 egyetemet vagy fősulit végzett lány ismerősöm (alibi szakokat végeztek egyetemen, amivel nehéz elhelyezkedni) csakis orvosokkal, gyógyszerészekkel, fullos vállalkozókkal, gazdag rendőrtisztekkel (tisztességtelenül lett az), gépész-építészmérnökökkel, jogászokkal, banki tisztviselőkkel stb jöttek össze mind. Ritka az, ha egy munkással, csak középiskolát végzett emberkével lennének párban. Ez csak azért fura, mert minden lány azt mondja, hogy randin nem tudja és nincs a pasinak a homlokára írva, hogy magas végzettségű e és jól keres e és nem ez alapján választanak párt maguknak a lányok. De valahogy fenemód jó érzésük van ehhez a lányokhoz, hogy szó nélkül is ki tudják szűrni, ki a magas végezettségű, megfelelő keresetű fickó a számukra. Lehet huhogni, de majdnem minden ismerős lány ilyen pasikkal jött össze. Egyik sem adta lejjebb, azért van az, hogy ma haldoklik MO és mindenki csak a jogász stb pasit akarja, a munkás már nem jó party, a népesség meg folyamatosan csökken évről évre.
2012. nov. 25. 11:58
 14/36 A kérdező kommentje:
Múltkor is 12 fős munkástársaság szállt fel a buszra a műszak végeztével, és arról beszéltek, hogy mind 25-30 körüliek és egytől egyig szinglik, nem állnak szóba velük még a gimis lánykák sem. Ezt a két fülemmel kristály tisztán hallottam. Itt kövezzetek meg, fejezzetek le ha ez nem igaz és csak kitalálták. Persze messziről jött ember azt mond amit akar, de sajnos nem erről van szó, nem áll szándékomban ferdíteni, mert nem lesz hasznom rajta. Pedig nem voltak annyira lerobbant, ronda alakok.
2012. nov. 25. 12:05
 15/36 A kérdező kommentje:
De ha nagyon akarjátok priviben írhatunk, rámehetünk a facebookra és random egyetemista vagy főiskolás lányok adatlapjára rámehetünk, ahol ki van írva a pasija neve is és hogy mit végzett. Garantálom, hogy 10 ből 8 szor a pasi is egyetemet végzett, sőt tuti hogy ezek nagy része magasabb végezettségű a lánynál (tehát a lány végzett egy turizmus szakot egy fősulin, a pasi meg a Corvinuson valami divatszakot). Erre bármit felteszek, hogy így van.
2012. nov. 25. 12:15
 16/36 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Én nem szoktam ítélkezni, szeretem az embereket, de az utcai munkásokkal torkig vagyok. Olyan gusztustalan megjegyzéseket tesznek rám, hogy az elképesztő. Fütyülnek,utánam üvöltenek, hogy jól megb*sznának. Sosem találkoztam olyannal, aki nem volt ilyen. Ebből pedig köszönöm szépen nem kérek. Nem a munkájával van baj, hanem az emberrel, bunkók!


A párom diplomás, lassan én is azzá válok, de a mi diplománk egyenrangú. A miértje pedig egyszerű. Mivel egyetemi hallgatókról beszélünk, így nyilván egy egyetemista többet mozog diplomások és egyetemisták között. Őket ismeri meg a tanulmányai, gyakorlatai, munkája során. Szóval semmi különleges igény nincs ebben. Nekem is majdnem minden barátom egyetemista, de nem azért, mert lenézek másokat, vagy nem barátkozom velük, hanem azért, mert egyszerűen velük találkozom és velük ismerkedem meg.

2012. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%

Szakmunkás vagyok, de rühellem a többséget. Nemrég végeztem el egy nappali szakos iskolát és azt hittem felkötöm magam a végére. Ennyi senkiházi, bunkó, alkoholista, drogos, érdektelen vacak embert se láttam még egy helyen. Nagyon kevés volt, aki tudott értelmesen beszélni, helyesen írni, érdekes téma köre volt és nem csak a Való Világ...

Nagyon kevesen vagyunk normális szakmunkások, akik képesek egy hasonlóan normális, épeszű nő fejét elcsavarni.


Több férfi ismerősömnek volt diplomás párja, tudod mi lett a vége? A férfi egója tette tönkre a kapcsolatot, mert piszkálta a csőrét, hogy asszony pajti okosabb, jobban keres. Szóval itt veletek van a hiba, többségében!

2012. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
12%

"Nemrég végeztem el egy nappali szakos iskolát és azt hittem felkötöm magam a végére. Ennyi senkiházi, bunkó, alkoholista, drogos, érdektelen vacak embert se láttam még egy helyen."


Kb. mint bármelyik egyetem.

2012. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Úgy látom kedves kérdező, hogy elég nehéz a felfogásod. Itt már többen válaszoltak, nem tudom, mikor hagyod már abba a sorozatos nyivákolást. Ráadásul ez már ma is minimum a 2. kérdésed.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, én egyetemista vagyok és itt nincsenek alkoholista drogos bunkók.

Ellenben sétálj el egy szakmunkásképző előtt.

Garantálom, hogy érezni fogod a különbséget. Nyugodtan lehet okoskodni, meg hazudozni, de nézd meg a két csoportot. Meg fogsz lepődni.


Csak egy példa: Mi nem k*rva anyázzuk a tanárt. Azt próbálnánk meg..

2012. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!