Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi lett veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lett veletek, hogy manapság egyikőtök sem akar munkás (utcai építkezés, árokásás stb) pasival járni, még akkor sem ha nem csúnya a pasi?

Figyelt kérdés
Mi lett ennek az oka? Pedig ugyanolyan érző emberek.
2012. nov. 25. 11:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Felénk a legtöbb megivott alkohol egy személynek 1 üveg bor és 3 üveg sör volt. Tényleg botrányos."


Az nem sok szerinted? Aaaaazzzz igen! Ezt hetente eljátsszátok?

2012. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nem, képzeld el nem sok. Tekintve hogy te éves mennyiségről beszéltél.

Ha tudni akarod az unokatestvérem szakmunkás..Hadd ne soroljam fel ő és a haverjai mennyit isznak. Nem egyszer volt rá példa, hogy másnap délben ébredtek valami ismeretlen helyen.


És nem, egyetemi buli a gyakorlatokra és a vizsgaidőszakra való tekintettel nálunk évente kb. 4 alkalom.


És mondom, ez volt a legtöbb, amit egy ember megivott. Hol áll ez ahhoz, amit itt ti emlegettek?

2012. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

felőlem még utcasöprő is lehet.KIT ÉRDEKEL HA SZERETEM?:)

(egy nem csúnya lány:))

2012. nov. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Szerintem meg hetente toltok annyit. Azért az vicces lenne ha évente inna meg 1 üveg bort. Azt ha elképzelem, hogy ezt beosztva bulikra, hát jó ha 1 korty lenne. Az meg egy gyereknek is kevés...
2012. nov. 27. 07:43
 35/36 anonim ***** válasza:

Akkor én kivétel vagyok bár nekem nincsen diplomám sem.

Én viszont megszoktam nézni az építőmunkás férfiakat. Egyikkel sem volt még dolgom, így csak azt tudom mondani amit láttam,hogy sokan alkoholisták , beszólogatósak.

Ha lenne egy fizikai munkát végző férfi aki megismerkedne velem majd egyszer az életben, nem ezért fogom visszautasítani, mert fizikai melót végez. Ha nincs meg a közös nevező, akkor ennyi. Ez sajnos sok fiúra igaz (és lányokra is). Két hülye egy pár szokták mondani :D.

Viszont arra kíváncsi lennék,hogy te milyen lányokra gondolsz. mennyire cicababákra. mert általában a pasik ezekre verik a nyálukat, aztán ha visszautasítják őket az ilyen lányok, akkor megy a nagy nőgyűlölet mi szerint csak a nő a hibás.. De nem akarok általánosítani. Egy mondattal: teljesen mindegy milyen munkát végez, ha normális a pasi lehet vele beszélgetni értelmes dolgokról is, akkor tök mindegy milyen a végzettsége. Lehet felőlem építőmunkás is.

2012. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Engem meg marhára nem érdekel, hogy szerinted mi van.

Te maximum elképzeled, én pedig benne élek, nyilván jobban tudom.

És mint mondtam, én soha nem iszom alkoholt.

2012. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!