Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír rám senki netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír rám senki netes társkeresőkben? A képpel van a gond? 25/F

Figyelt kérdés
Ide nem akarom kitenni, de privátban elküldöm mindenkinek aki ír!
2012. nov. 26. 08:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
küldd a képet
2012. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

na csajok, akinek bejön a srác, az itt nyíltan leszervez vele egy randit?


ha már ennyire képet akartok

2012. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

ha nem vagy magas kigyúrt jóképű gazdag/elegáns "kisugárzású" akkor egy lány sem fog írni magától neked.

egyrészt sokkal több férfi van a társkeresőkön


másrészt a lányoknak naponta 100an írnak, idejük sincs foglalkozni a többivel.


harmadrészt mivel válogathatnak is, csak akkor van esélyed náluk, ha megint jól nézel ki jó a szöveged stb


negyedrészt "te vagy a férfi", magyarul akkor se mozdulnak meg, ha epednek utánad.


csúnya igazság, de úgy kell gondolkodnod, mintha egy sertéscomb lennél a piacon, akinek be kell bizonyítania, hogy őt érdemes megvenni, és nem az olcsóbb, nagyobb szebb finomabb vetélytársait.

2012. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

12:40


Talán a PASI aki a képen van


Ha beállok egy bmw elé és egy luxusház van a háttérben, akkor azt fogják hinni a kis butuskák hogy enyém a kocsi meg a ház?!


Nos elég buták azok akik ezt beveszik.


Ezzel csak akarok utalni hogy kicsit se fontos a háttér, mert lehet egy oltári nagy kamu is.

2012. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2012. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
akik képet kaptak, azok elégedettek a látottakkal?
2012. nov. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Küldj egyet nekem is :D
2012. nov. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én most kaptam képet, és meg is írtam neki, hogy szerintem semmi baj nincs vele, a szívem is dobbant egyet, no, de én már lassan házas nő vagyok, és ez nem kifogás...

Egyszerűen nem tudom, hogy miért nem kap elegendő választ, egy kellemes arcú férfit kaptam képen, biz Isten, ha nem lennék foglalt ráírnék, más kérdés, hogy én aztán tényleg nem vagyok egy álomnő, akit bárki szeretne magának, ezzel tisztában vagyok. :D (még kb. fél évig kövér vagyok és jól ki vagyok tetoválva és nem fogok ezzel se leállni jó darabig)

2012. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!