Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír rám senki netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír rám senki netes társkeresőkben? A képpel van a gond? 25/F

Figyelt kérdés
Ide nem akarom kitenni, de privátban elküldöm mindenkinek aki ír!
2012. nov. 26. 08:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

10-es

Oké lehet rossz példa? De komolyan mit kéne akkor írni?:D Meg úgy is az adatlapod alapján és a fényképeidnél dönti el hogy válaszol e, nem a leveled alapján:D

2012. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11-es. Egy ilyen szimplán megfogalmazott levélre, és egy ilyen egyszerű kérdésre mit tud írni szerencsétlen lány, aki amúgy napi több levelet is kap, amik legtöbbje szinte hasonló tartalmú. Vagy azt írja, hogy igen ismerkedjünk vagy nem ír semmit, ami a nemmel egyenértékű válasz. De miről tud ítélni. Ilyen esetben tényleg adatlapod és a képeid alapján, mert egy ilyen levélből annyi minden nem derül ki (csak az, hogy te is egy vagy a sok közül). De ha van egy jó kérdés a levélben, vagy valami, amiben érdemben reagálni is lehet, akkor nagyobb eséllyel fognak reagálni, és talán valamilyen szinten ki is tűnsz a tömegből. Én kialakítottam egy stílust az egészhez, ami passzol is a személyiségemhez. Senki sem nyerhet mindig, de szerintem egy nagy erény, hogy megpróbálok eltérni a tucatadatlapoktól és tucatlevelektől.
2012. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Mert nem a nőnek kell írnia, hanem neked. Ha csak ezt város, akkor soha nem lesz ebből semmi, neked kell meghódítanod a másikat.

Viszont kerüld a sablon levelet, mert arra sablon válasz fog érkezni. Gondolj bele, ha egy csajra egy nap ráír 5-10 ember, akkor neked ki kell tűnni valamivel, hogy egyáltalán válaszra méltasson. Ehhez kell egy jó kép, illetve egy olyan szöveg, amit a csajhoz igazítasz és valami kis plusz amitől felfigyel rád, ami akár lehet humor is.

2012. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Várom a képed!
2012. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én se kaptam soha választ senkitől, bár én nő vagyok. :D
2012. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
keress másik társkeresőt és te írjál a csajoknak. 100-ból egy csak visszaír. Én nem írtam senkinek, nekem írtak, nagyon sokan. De aki nem küldött képet, vagy olyat küldött, hogy egy homályos sarokban ül jó messze, na azzal nem találkoztam.
2012. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

10:18


szerinted mi más érdekli még a nőket?

ha megnéznek egy fényképet


hogy milyen a haja (mikor volt fodrásznál)

milyen az öltözéke ( mennyi lóvét költ ruhákra)

mi van a háttérben (szépen berendezett lakás)


aki mást mond, az álszenteskedik


23l

2012. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
17-es. Vicces vagy. Fodrász egy ezres, egy fehér ing-nyakkendőről meg nem mondod mennyibe került, aki meg puccos lakást feltesz netre, az nem normális (betörők). Álljon sima fal elé.
2012. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

17-es. Szerinted mindenképpen olyan kép kell, ami otthon a négy fal között készült?

(Szerintem a legrosszabb kategória közé ezek tartoznak. Főleg, ha látszik, hogy ő maga fogja a fényképezőgépet. Nektek, lányoknak ez nem kiábrándító? Ennél már csak az a rosszabb, ha valaki tükörből fotózza magát.)

2012. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
nekem mindegy, csak legyen a kezében egy köteg húszezres
2012. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!