Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnya fiúba bele tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya fiúba bele tud szeretni vajon valaha is egy szép, vonzó lány?

Figyelt kérdés
Szeretném hinni, hogy vannak csodák, hogy én is lehetek boldog, de közben meg tudom, hogy csúnya fiú vagyok és nem érdemlek olyan lányt, akire vágyom. Próbáltam boldog lenni olyan lányokkal, akik nekem nem jöttek be külsőre, de ő nekik helyes voltam, amit magam sem értek miért, mert szerintem én egy nagyon csúnya srác vagyok és főleg az orrom rondít az arcomon, de van más is, amit tudnék sorolni, de nem szeretnék, mert így is szégyellem, hogy nem vagyok jó pasi. Emiatt csak nézem a párokat, a sok szép lányt és álmodozom, mint egy kisgyerek, aztán igyekszem észhez téríteni magamat, mert teljesen érthető, hogy minden lánynak helyes barát kell, ahogy én is vonzó barátnőre vágyom még, ha próbálom is elnyomni és esélyt adni nekem nem tetsző lányoknak, akik kezdeményeznek nálam. A másik, hogy jellemre is olyan lányt keresek, aki szerintem manapság nem igazán létezik vagy, ha mégis, akkor már elkelt. Én csak szeretnék végre olyan lányt találni, akivel kölcsönösen tudunk vonzódni egymáshoz testileg és lelkileg is és őszinte szeretet, kapocs van köztünk, egyszerre vagyunk egy pár és két jó barát.
2012. dec. 7. 13:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
de ez egy baromság, akkor is.... aki ilyen alapján választ, arra nc.....
2012. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

El kéne már felejteni a saját magunk és mások kategorizálását is - talán könnyebb lenne az élet.

Ha te nem úgy gondolnál magadra, hogy te vagy "a csúnya srác", a jövendőbelidre pedig, hogy ő "a szép lány", akkor esetleg nem görcsölnéd túl a dolgot, hanem hagynád, hogy kialakuljon a helyzet.

2012. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

7-es, dehogynem. Csakhogy nála nem az a helyzet, hogy nem kell egy lánynak sem, kellene ő a lányoknak, ahogy írja, csak nem a szépeknek: "Próbáltam boldog lenni olyan lányokkal, akik nekem nem jöttek be külsőre, de ő nekik helyes voltam".

Érthető az is, hogy a kérdező is, ahogy mindenki, elsőre a külsőt veszi észre. Csak nála ez is marad a további szempont. Ha szerencséje van, talál olyat, akivel kölcsönösen vonzódnak egymáshoz külső ide, vagy oda.

2012. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ő a hülye, minek erőlködik olyanoknál, akik neki nem jönnek be???? igy naná h nem lesz boldog..... áááááá:D
2012. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Az viszont akkor is elég igazságtalan, h az átlagos fiúk csak a csúnya lányoknál jöhetnek szóba, a csúnya fiúk még náluk se, egy átlagos v csúnya lánynak viszont simán lehet jóképű pasija.
2012. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15-ös, én minden olyan elvárást igazságtalannak érzek, ami úgy kezdődik, hogy: én csúnya vagyok, szeress csúnyán, de te legyél szép, mert én csak szépen tudlak szeretni.

Másfelől olyannal lenni, akihez nem tudunk vonzódni, csak azért, hogy legyen valakink, szintén nem túl jó senkinek. Nem könnyű ez. :)

2012. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2012. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hehe, azért a képsorozatban van vmi:DD de nem osztom továbbra se az általánositók véleményét....
2012. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sztem nem :(
2012. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!