Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lány elutasított, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány elutasított, és bunkó volt velem, csalódott vagyok, ezért jogos, ha általában véve utálom őket ezért?

Figyelt kérdés
Mármint azösszes csajt,mert mindenhol mindenki így bánik velem,LESZARJÁK az ember egyéniségét,CSAK AKÜLSŐ SZÁMÍT NEKIK!

2012. dec. 25. 01:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

nekem sem volt csajom, de ha valamit kérhetnék az égtől, akkor az nem lenne más mint az, hogy ne legyek ilyen soha mint te vagy. mondom ezt lassan 22 évesen.(fúú mintha olyan vén sz*r lennék :DD )


utca,buli,pláza? a 3 hely ahol még akkor se próbálkoznék, ha fegyverrel kényszerítenének. ugyanis nem érdemes.

sztem menj el egy pszichomókushoz mert így nem lesz csajod soha.

2012. dec. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Utso hozzászóló,elárulnád mi bajod velem,és miért gondolod ezt? fejtsd ki! Amúgy nem ismersz,én legalább probálkozom,nem úgy mint te! És igen,ha az ember sérűl,akkor persze harag van benne!
2012. dec. 25. 02:01
 13/24 anonim ***** válasza:
Minden lány elutasított? Mind a három és fél milliárd? Ha igen, akkor jogos, hogy az összeset utálod. Addig nem.
2012. dec. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Alapjában sajnállak, és megértem, ha ezek után utálod a lányokat, de az, hogy minden lányt elítélsz nem tesz jobbá semmit. Igenis vannak normális lányok csak rájuk kell bukkanni, de, ha te egy kudarc miatt mindent feladsz esélyes sincs! Lehet, hogy nehezebben fogysz bárkiben is megbízni és az sem kizárt, hogy még jó néhányszor pofára fogysz esni, de ettől még nem szabad feladnod! Remélem világos voltam, és hajrá!
2012. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és bocsánat a hibáért!
2012. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nincs nagyobb gondod,b.szki?

Folyton itt rinyalsz.

Vannak sokkal sulyosabb gondok is,amiktol az ember serulhet.

Es mas orulne,ha csak ilyesmin,az onertekelesi problemain kene sirankoznia.

Becsuld meg inkabb azt,amid van.

Es legyel vegre ferfi,te toketlen.

2012. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Érdekesek a válaszok, vannak nagyon jók. Nem tudom, de én soha nem voltam ilyen. Soha nem az számított a másiknak van pénze v. nem. A külső annyiban számít, valami megfogja az embert, hogy tudjon beszélgetni és utána megy minden, csak lazán és kötetlenül kell. A környezetemben sincs ilyen. Én nem tudom merre élsz. Sajnálom.
2012. dec. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Szia!

Én nagyon oda figyelek a fiuk belső szépségeire!Az osztály legrondább fiujával járok mert okos,vicces és kedves.Menj a felszín alá és találni fogsz egy olyan lányt aki megért és szeret a belsőd miatt!

2012. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Az előző vagyok!nem utasithatott vissza mind mertz én meg nem utasítottalak vissza! :D
2012. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves,őszinte,és a kemény,határozott,őszinte véleményeket is,mindeggyik nagyon értékes és elgondolkodtató!


Itt mélyen legbelűl,tudom,hogy igazatok van,csak sokszor a harag,és a magány elvakít!

2012. dec. 26. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!