Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lány elutasított, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány elutasított, és bunkó volt velem, csalódott vagyok, ezért jogos, ha általában véve utálom őket ezért?

Figyelt kérdés
Mármint azösszes csajt,mert mindenhol mindenki így bánik velem,LESZARJÁK az ember egyéniségét,CSAK AKÜLSŐ SZÁMÍT NEKIK!

2012. dec. 25. 01:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%
A nők nagy részét a külsőn kívül semmi nem érdekli. Persze, azt hazudják, hogy a belső a fontos,de ez nem igaz. Olyan ez, mikor azt mondják, hogy a kedves, megértő férfiakat szeretik, közben meg a bunkó, nagyképű férfiakra gerjednek. Nekem volt már pár barátnőm, és pár, akivel nem jártam. A mai nők nagy része = smink+kihívó ruhák+beképzeltség+felszínesség kb. Túl sokat ne várj tőlük. Tényleg nem vagyok hímsoviniszta, rengeteg nővel beszéltem és adtam esélyt nekik, 99%-uk hazudozik, összevissza beszél, és azon kívül,h rohadt sokra tartja magát, mert nőnek született, semmit nem tud mutatni, viszont egója és elvárásaik az egekben. Szóval igen, jogos, annyit tehetsz, hogy felszedsz magadra izmot, magabiztos vagy(vagy annak tetteted magad), és persze nem árt, ha van eszed, és a legtöbb nő már fekszik is. Ha pedig tényleg kedves, normális nőre vágysz, keresd meg a 100-ból azt az 1 nőt, aki tényleg NŐ és normális. Nem "tököslegény" feminista liba vagy ribi.
2012. dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Utolsó vélemény nagyon tetszik,és őszinte,ÉS SAJNOS IGAZ!

Én is ezt tapasztalom!

2012. dec. 27. 15:47
 23/24 anonim ***** válasza:

Hát már az elején megmondom hogy 17 éves vagyok és sose volt pasim.Szóval az esetleges "hibákért" előre elnézést kérek!

Az,amiket a nőkről mondtok,igazak.Felszínesek,nemtörődömök,és magamutogatósak.

De azt nem tudja se nő se férfi letagadni,hogy a férfiak sem különbek.

Lehet a nők a jóképűhöz és a bunkóhoz mennek,de hányszor láttatok már olyat hogy a férfi a tűsarkús ribivel ment el és otthagyta a szürke kisegér lányt?Sok ilyen barátnőmet kellett már hetekig vigasztalnom.És még csak nem is tip-top szupermodell pasasok voltak,hanem szürke kisegér fiúk.Úgyhogy az is visszavezethető a férfiakra is hogy 10 pontost akarnak akkor is ha ők 2-esek.

A világon az a baj,hogy MINDEN EMBER felszínes,és ezeket a rossz tapasztalatokat automatikusan a fájdalmat okozó nemre/fajra/nemzetiségre/korosztályra/egyébre vetíti ki,és hát ugye tudjuk hogy az effajta felesleges és valódi ok nélküli utálat hova vezet ha elfajul(Hitler gáázos bulija,a szegény Rottveilerek akiket nem szeretnek és azonnal elaltatják őket ha rámordulnak valakire,Pearl-Harbour és Hiroshima sem köszönte meg,és nem hiszem hogy a feketék teljesen elfelejtették a megaláztatást)

Szóval nemre és korra való tekintet nélkül minden felszínes és magamutogató ember megb*szhatja saját magát.

2012. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező...... Engem is elutasítanak a lányok, persze a külsőm miatt..... Sajnos elállnak a füleim......... 20/F
2017. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!