Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolja minden magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja minden magát rondának tartó fiú, hogy csak a csúnya lányoknál van esélye?

Figyelt kérdés
Szerintem nem a külső a lényeg, hanem a belső, ezért nem is tartom logikusnak, hogy miköze van a kinézetnek a szerelemhez.
2013. febr. 1. 13:35
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/172 anonim ***** válasza:

"Ez pedig olyan ősi jelleg, ami egyesek számára vonzó, de mint korábban valamikor írtam, nekem sajna kisfiús arc jutott."


Lehet, hogy azért, mert akkoriban még a legerősebb lecsapta a többit. Ma ellenben nagyon sok kisfiús arcú srác, férfi sikeres, vonzódnak hozzá, a markánsra meg azt mondják "csúnya". Nem írnám, ha csak az enyém lenne ilyen, de ezt látom magam körül. A tizenéveseknél főleg, de a saját korosztályomban is igen gyakran.

2013. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/172 anonim ***** válasza:
nekem a nagy vérizzadás árán összejött csaj annyira nem gáz. TEhát nem egy kibirhatatlan idióta, mert sok csaj van, akiktöl a hideg kiráz, mert 1 normális megnyilvánulásuk nincs, és pont kompenzálásból probálnak extrovertáltnak tünni, mert valojában csufikák kicsit. De az én barátnőm szerény meg minden. Nem figyeltek rá fel a fiuk,mert kis stréber volt, de most hogy foglalkozunk egymással, megjött az önbizalma legalább.
2013. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/172 anonim ***** válasza:

"nos én negativ vagyok, nőgyülölő, irigy, beképzelt, okoskodó,"


Ez is kompenzálás, remélem tudod. :P


De akkor legalább, remélhetőleg jó hatással vagytok egymásra. Igen, itt jegyezné meg sok lány, hogy bizony a fiúk is a külsőségekre figyelnek. Mármint a többség. Ha helyes vagy, talán te is úgy jársz. Így nem gáz a lány, szerintem örülj neki. :)

2013. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/172 anonim ***** válasza:
tudom, hogy az. azért irom le igy, mert azzal is tisztában vagyok, hogy ezzel a szüzek lelkébe taposok. Hogy én itt vagyok a troger életemmel és mégis van csajom. NEKIK MEG NINCS! :DDDDDDDDDDD
2013. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/172 anonim ***** válasza:

Ez már gonosz, hogy még mindig "kompenzálsz". :P Még ezzel is a lelkükbe akarsz taposni?


(Erre mondják, hogy végképp javíthatatlan. :)

2013. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/172 anonim ***** válasza:

94: "ezzel a szüzek lelkébe taposok."

Az enyémbe biztosan nem :D Majd valószínű nekem is jut valaki, talán később, amikor már érettek annyira a nők, hogy nem csak a külsőt nézik (talán 30 év felett... akkor már csak 4 év magány vár rám :D)

2013. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/172 anonim ***** válasza:

Bocs, nem cinikus akarok lenni, félre ne érts, de ilyen alapon azt is kivárhatod, míg romlani kezd a szemük. :D Bár nekem fogalmam sincs, hogy nézel ki, fotót nem küldtél. Lehet, hogy nem is vagy csúnya, kitudja, én itt csak látatlanban tudok nyilatkozni.


Női ízlés mindenesetre létezik, mivel aki az egyiknek helyes, gyakran ronda a másiknak. Erre lehetne esetleg még támaszkodni.

2013. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/172 anonim ***** válasza:
65%
idősebb nők is ugyanugy a külsőt nézik, sőt nekik még nehezebb megfelelni, mert agyilag kb 30 éves korra érnek meg. szal mig egy fiatal csibét lehet "hülyiteni" addig egy érett nőt nem biztos.
2013. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/172 anonim ***** válasza:

97: Hát igen, de sajna a szemromlást szemüveggel korrigálni lehet. :D

Igen, írtam (61-es hozzászólás), hogy előbb írd meg, hogy hol laksz meg kort, mert nem akarok ismerősbe belefutni (vagy még rosszabb lenne esetleg, ha ezt valamelyik munkatársam megtudná...)

2013. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/172 anonim ***** válasza:
100
2013. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!