Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolja minden magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja minden magát rondának tartó fiú, hogy csak a csúnya lányoknál van esélye?

Figyelt kérdés
Szerintem nem a külső a lényeg, hanem a belső, ezért nem is tartom logikusnak, hogy miköze van a kinézetnek a szerelemhez.
2013. febr. 1. 13:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/172 anonim ***** válasza:
59: Ha megírod privibe, hogy hol laksz és hány éves vagy, akkor egy próbát megérhet a dolog. (De azért ismerősbe nem szívesen futnék bele)
2013. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/172 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell pénz, sok csinos srác a turiból öltözködik, otthon csinál magának más frizurát. A márkás ruha se fontos, inkább, hogy milyet visel. :)
2013. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/172 anonim ***** válasza:
Jelenleg Budapesten, de nemrég költöztem ide, Zalaegerszeg mellől. 25-30 között vagyok.
2013. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/172 anonim ***** válasza:
ok, de tegyük fel még ezekre sincs pénze. TEhát pl valami normális hajápoló szerre, zselé, wax, kondicionáló, stb. Szoli esetleg, hogy kicsit élettelibb szine legyen.
2013. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/172 anonim ***** válasza:
Minek ez a sok cucc? Nem műpávát akarok csinálni belőle. Én nő létemre nem használok ilyeneket. :) Persze, használhat egy fiú, nincs kifogásom, de simán más öltözetre, frizurára gondoltam, ennyi.
2013. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/172 anonim ***** válasza:
Most megyek, majd gondold át. :)
2013. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/172 anonim ***** válasza:
az igénytelen frizura meg az igénytelen jellemtelen szürke öltözék talán jobb? Az a baj, hogy ti nők észre se veszitek ezeket a fiukat. Következésképpen semmilyen gondolkodási folyamatban nem szolgál nektek referenciként ez a csoport.
2013. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/172 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy matyóhímzés ,de jó szöveggel,stílussal bármit el lehet érni.
2013. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/172 A kérdező kommentje:
Hűha :D Hát kaptam egy pár véleményt arra, hogy miért vagyok ennyire szerencsétlen a csajozásban, és miért nem gyúrom ki magam, meg, hogy miért nem fogom fel, hogy mi a fontos egy lánynak. Hát nem ilyen válaszokra számítottam. Jó tudom, nem írtam oda, hogy lány vagyok, és nem magamat sajnáltató fiú, aki álmodozik, na de azért nem kellett volna mindenféle infó nélkül ennyire szidni :D Szóval ha már ennyire csúnya fiúnak tartotok sokan, akkor most leírhatnátok úgy is a véleményetek, hogy tudjátok, én lányként gondolom úgy, hogy nem a külső a lényeg. Mielőtt pedig jönnének a miért vagyok ennyire csúnya lány kérdések, közölném, hogy nem vagyok csúnya, és még csak szingli sem. Engem csupán érdekelnek a vélemények, mert én lányként másként nem tudhatom meg, hogy milyen egy fiúnak aki nem érzi magát se szépnek, se jóképűnek.
2013. febr. 1. 17:25
 70/172 anonim ***** válasza:
voltál már csunya fiu?
2013. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!