Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolja minden magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja minden magát rondának tartó fiú, hogy csak a csúnya lányoknál van esélye?

Figyelt kérdés
Szerintem nem a külső a lényeg, hanem a belső, ezért nem is tartom logikusnak, hogy miköze van a kinézetnek a szerelemhez.
2013. febr. 1. 13:35
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/172 anonim ***** válasza:

69:

"milyen egy fiúnak aki nem érzi magát se szépnek, se jóképűnek."

Hát képzeld azt, hogy eddig bárki tetszett vagy bárkinél próbálkoztál, mindig csak bukta lett a vége. Valami ilyesmi érzés. Főleg elkeserítő.

2013. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/172 A kérdező kommentje:
#71 nagyjából eltudom képzelni, hogy milyen érzés lehet, de logikát még mindig nem találok benne. Én azért gondolom, hogy nem a kinézet a fontos, mert számomra egy buta fiúhoz lehetetlen lenne vonzódni, még egy bármilyen csúnya emberben is biztosan lehet találni valami szépet, vagy ha akár egyáltalán nem, akkor is ott lenne az, hogy az illető önmagáért szereti. Szerintem valaki inkább legyen csúnya mint buta.
2013. febr. 1. 17:37
 73/172 anonim ***** válasza:
A valóság sajnos mást mutat. Egy csúnya srácnak sokkal kevesebb esélye van (gyakorlatilag semmi) barátnőt szerezni, mint egy butának.
2013. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/172 anonim ***** válasza:
72: Itt megint arról van szó, hogy mennyire olyan az olyan. Mennyire buta a buta, mennyire csúnya a csúnya. Miként határozod meg valakiről, hogy buta? IQ alapján? Lexikális tudás alapján? Vagy talpraesettség szintjén méred? A lényeg, bár ti lányok hajlamosak vagytok túlmisztifikálni a dolgokat, de az ösztönökben keresendőek. A párválasztást alapvetően befolyásolja az adott társ genetikai rátermettsége (többek között az aszimmetrikus arc a gyenge immunrendszerre utal, ezért "csúnya"), míg az izomzat meghatározza adott egyén képességeit arra, hogy meg tudja-e védeni a majdani családját, az okosság pedig a források megszerzésének és felhasználásának képességére utal. Ezek az ösztönök. Kis mértékben a személyiségfejlődésben bekövetkező ideálkép ezt némileg módosíthatja, de a vázát az evolúció által kialakított ösztönökben kell keresni. Az, hogy te jobban tudsz tolerálni egy csúnya fiút, mint egy butát az azért lehet, mert nálad fontosabbá vált a forrásmegszerzés és felhasználás képessége, mint a megfelelő genetikai anyag. Persze gondolom igazán akkor örülnél, ha mind a kettő a helyén lenne.
2013. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/172 A kérdező kommentje:
#73 tudom, hogy ezt kb. csak én gondolom így, de szerintem épp ez a baj, hogy mindenkinek csak a külső számít, és még menő is ha valakinek van egy jóképű pasija, de épp semmiről sem lehet vele beszélgetni, mert annyira buta.
2013. febr. 1. 17:50
 76/172 anonim ***** válasza:
89%

azt ugye észrevettétek hogy ebben a vitában SEHOL sem fordul elő a HATÁROZOTTSÁG, mint legfontosabb férfias kvalitás?


a buta pasi lehet hogy erős jellem és határozott

egy csunya ember is lehet határozott


a "kedvesfiu" meg sajnos magában hordozza a kis bátortalanságot


vegyétek már észre, hogy nem a csunyaság az oka a szüzességeteknek, hanem a csökkent életképtelenség

2013. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/172 A kérdező kommentje:
#74 érdekes amit leírtál, és jó, hogy leírtad, mert ez ugyan nem tapasztalat, de nagyon hasznos válasz.
2013. febr. 1. 17:57
 78/172 A kérdező kommentje:
#76 szerintem igazad van. Bár tény, hogy nincsenek könnyű helyzetben.
2013. febr. 1. 17:58
 79/172 anonim ***** válasza:

76: "a "kedvesfiu" meg sajnos magában hordozza a kis bátortalanságot"

Nem hinném, hogy annyira bátortalan lennék. ezt főleg azzal tudom alátámasztani, hogy eddig már elég sok lánynál próbálkoztam. Ha annyira bátortalan lennék, akkor nyilván 10-20 felett megálltam volna.


77: Bár igen, tényleg inkább elméleti a válaszom, mint gyakorlatias, de akkor hozzátenném azt, hogy a környezetemben még a buta fiúknak is nagyobb sikerük volt a nőknél, mint az amúgy csúnya fiúknak.

2013. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/172 anonim ***** válasza:

Látom beszélgettetek közben kicsit. Az "arc" a legfontosabb, valóban, mert ösztönösen vizuális lények vagyunk. Az izomtól, főleg a soktól én speciel undorodom.


Okosság? A barátom értelmes, de túlzottan "okosnak" nem mondanám, sima érettségi, felsőfokú végzettség (az én több diplomám mellé), átlagos lexikális tudás (a magamét nem részletezem). Ennek ellenére vannak közös témáink, imádom új dolgokba bevezetni. Egzisztenciális téren alattam áll. Sok "okostojás" akadt volna számomra, de külsőleg nem tetszettek és bevallom az sem tetszett, ha "okoskodtak". (Nincs bajom az okos emberekkel, nem vagyok az a típus, aki mindig azt akarja, hogy neki legyen igaza- ők viszont ilyenek voltak, nekem meg megvan az a remek tulajdonságom, hogy elismerem, ha tévedek, ha igazam van viszont nem engedek belőle).


Határozottság- persze, legyen talpraesett, határozott, de szintén igaz, hogy ne helyettem, vagy "rajtam" gyakorolja ezt, mert borzasztó módon unszimpatikus.

A génjeinkben van, mindkét részről, hogy talpraesett, jó génekkel rendelkező párt válasszunk. De mindkét nemnél árnyalódik ez.

A gyerekek génjeik felét az anyukától, másik felét az apukától kapják, ezek keverednek.


Nálam úgy árnyalódott a dolog, hogy mivel semmiféle "vezetést, irányítást" nem igénylek, mellettem(!) egész nyugodtan határozott lehet, vagy lehetünk azok ketten együtt, míg közösek a célok.

Külön férfi határozottságra a magamé helyett nincs szükségem. Ezt le lehet szólni, de ez van.


Nyilván vannak mindennek jó és rossz oldalai. Attól függ, ki az, akinek így megfelelek (neki nyilván jó) és kik azok, akik kiesnek a rostán. Igen sokan voltak, és igen sokan nem a külső miatt, mivel az megfelelt volna.


De okoskodott, versengett velem, stb.

2013. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!