Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolja minden magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja minden magát rondának tartó fiú, hogy csak a csúnya lányoknál van esélye?

Figyelt kérdés
Szerintem nem a külső a lényeg, hanem a belső, ezért nem is tartom logikusnak, hogy miköze van a kinézetnek a szerelemhez.
2013. febr. 1. 13:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/172 anonim ***** válasza:

"hát nem , mert amikor nagoyn kellett, akkor lefeküdtem ronda, lehasznál idősebb nőkkel is."


Ja. LEFEKÜDTÉL. Pont. Tehát, te szex terén könnyen kapható vagy, mint a férfiak többsége. De másra gondolom nem kellett volna. Ez is ellentmondásos- mert ha most azt írod, hogy meg tudtad volna SZERETNI benső szépségük folytán ezeket a lányokat, akkor azt mondok, oké.


Mit szólnál, ha egy nő kapcsolatot csak szépfiúkkal akarna, ám azt mondaná: ha nincs más aláfekszik ő bármilyen csúnyának, tökmindegy?


Had ne írjam le, minek minősítenéd. Ezért nem jogos a kiindulópontod. :))


Különben miért kellett engem lepontozni? Csak beszélgettünk. Igaz dolgokat írtam, amik úgy vannak. Még csak nem is tagadtam semmit.

Én nem pontoztalak le, sőt, volt amelyik válaszodat felpontoztam. De mindegy.

2013. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/172 anonim ***** válasza:
én itt nem pontoztam le senkit se
2013. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/172 anonim ***** válasza:

"a kedvesfiukák egyik nagy illuzioja abból fakad, hogy nem tudnak kiállni önmagukért. Nem vállalják a konfliktusokat, nem mennek szembe az ellenállással. Mindig az alárendelődést választják, ahol meg nem nagoyn van szükség "mocskos" megoldásokra. Ha kiállnának önmagukért, akkor néha bizony szükségük lenne eréjes fellépésre, ami meg kicsit ütközne a "kedvességükkel"."


Az én barátom is konfliktuskerülő, inkább behódoló.

Te látom, harciasan kiállsz magadért. Mire mész vele?

2013. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/172 anonim ***** válasza:
pl nem hagytam hogy elhappolják a nőmet
2013. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/172 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, visszavonva, ne vedd magadra. Egyébként magasról teszek a pontozásokra, így is, úgy is a véleményem írom. :)
2013. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/172 anonim ***** válasza:
Ezek szerint van barátnőd, úgyhogy akkor nem értem, mire a panasz? :)
2013. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/172 anonim ***** válasza:
van, de nagyon sok kudarc és kszködés árán lett
2013. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/172 anonim ***** válasza:

26:

"A kisfiús arc és a vastag ajkak nekem egyeseken kifejezetten tetszenek, bár nehéz így megítélni, hogy az összhatás milyen. "

Pont ez az, hogy nálam az összhatás úgy egy az egyben elég siralmas.

2013. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/172 anonim ***** válasza:
Ha küldesz egy fotót, adok tanácsot, optikailag hogyan lehetne javítani. Gondolom annyit már beszéltél velem, hogy lejöjjön, nem "troll" vagyok. De nem muszáj, csak ha gondolod.
2013. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/172 anonim ***** válasza:
hagyjad már:D ha azt mondod csináljon jobb sérót, jön rá a válasz hogy nicns pénz, meg ruhákra se, meg amugyis ha divatosan öltözködne akkor az már nem önmaga lenne, stbstb
2013. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!