Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy még egy kövér, csúnya fejű fiúnak is hamarabb lehet barátnője, mint egy vékony, alacsony, csúnya arcú fiúnak? Lehetséges, hogy az alacsonyság és a kis testtömeg olyan undorító lenne a lányok számára?

Figyelt kérdés
Nem sértegetni akarom a kövér, csúnya fiúkat, de ezt figyeltem meg, hogy a csúfság eme végletének gyakran van barátnője és sokszor nem is akármilyen ellenben én alacsony, vékony, aranyosnak tartott fiúként mintha el lennék átkozva nem kellek a lányoknak. Nem értem, hogy a csúfság két véglete közül, miért kelendőbb a túlsúlyos csúnya arcú fiúk tömege az alacsony, vékony fiúkkal szemben. Valami biztatót jó lenne hallani, mdert már semmi önbizalmam, nem értem miért undorodnak tőlem a lányok, ha bepróbálkozom náluk, mintha olyan ronda lennék, pedig annyi kövér, csúnya fejű fiút látok, szerintem nem is egy még tőlem is rondább ,pedig én magamast is rondának tartom, de látom, amit látok és nekik mégis van barátnőjük, ráadásul sokszor nem is akármilyen, gyönyörű barátnőjük van sokszor.
2013. febr. 6. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Prof. Shevy: Like! Vita nélkül igazad van! A sok selejtes lúzer fogja csak a külsőségekre a bénaságát :-P
2013. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
@Xenophilius: saját tapasztalat: mindig is kövér srác voltam, nem voltam soha egy férfiideál, de valahogy mindig volt egy-egy lány akihez sikerült közel kerülnöm és össze is jöttünk. Egyszerű a képlet: jó a humorom, nem szarok be attól ha egy lányhoz kell szólnom és tudok nevetni saját magamon is.
2013. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

Alacsony vagy és vékony, nem a legjobb párosítás, ez persze nem baj. De a lányok szeretik, ha egy pasi magasabb náluk, az se utolsó szempont, hogy feltudjanak venni egy magassarkút, és még úgy is magasabb legyél.

Szóval először is egy alacsony lányt keress, aki vékonyabb, így már nőnek tudná érezni magát melletted.


Szerencsére vannak alacsony lányok is, szóval nincs veszve az ügy :) Én például most egy 150cm magas 40kg-s lánynak próbálok udvarolni. Ő tetszett meg istenem :)

Köztünk mondjuk van 30cm és 30kg de szerintem ez nem akkora gond :)


Szóval vannak szép helyes pici lányok, tessék náluk próbálkozni :)

2013. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11%

Bakker!Ne siránkozz hanem cselekedj!

Tanulj(a legtöbb nő bizony szereti aha egy humoros és figyelmes pasi intelligens is, valamint ez még az anyagi boldogulásban is segíteni fog!) és sportolj(nem mindegy,hogy vékonyka kis giliszta vagy, vagy egy vékony de szikár sportos srác aki ad magára!)!

- Egyik sem fog megártani nyilván!


Legyél magadra és a környezetedre igényes! az így elért eredmények majd talán adnak esélyt a továbbiakhoz is! Lazíts, humor, és tanulj meg kommunikálni a nőkkel(is)!


FONTOS!!!

Valamint: soha ne keverd össze a vágyaidat a lehetőségeiddel! Ennyi! nincsen itt semmi titok vazze! Csak rajtad múlik minden! Fejlődj Tökmag!Azért(is) vagy ezen a világon! Engedd meg már magadnak,hogy anyukádon kívül más nő is büszke legyen Rád!

2013. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarok általánosítani, de sok nőből az alacsony, sovány fiú kb. annyi vonzalmat vált ki, mint sok pasiból egy kövér nő. Nőkből a kövérek kevésbé kelendőek, pasiból a soványak. De tudok ellenpéldákat is, úgyhogy soha nem reménytelen a helyzet.
2013. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

A barátom (mondjuk többet érzek iránta mint barát..) alacsonyabb nálam 2-3cm-el kb.. de helyes.. és van önbizalma..

Van egy osztálytársam.. nem csúnya gyerek elég kövér.. de nincs semmi ön bizalma..pedig normális lenne..

Szóval tényleg eléggé önbizalom kérdése a dolog..

2013. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
én magas vagyok, szálkás testalkatú, avgy olyan hogy vékony, de izmos, és még sincs barátnőm (egyenlőre) majd lesz neked is... ne kapkodd el nem hajt a tatár...xd
2013. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a duci,csúnya arcú fiúk tudják azt sugallni,hogy biztonságot nyújtanak és a humoruk is a helyén van?
2016. márc. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!