Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már nem bírom továbbb, hogy mindenki lerondáz, kigúnyol, megaláz és egy lány sem akart még sosem velem jráni, senki sem szeretett? Egy csúnya fiút tényleg nem lehet szeretni?

Figyelt kérdés
Én tudnék szeretni, de engem egy lány sem tud a külsőm miatt és már nagyon fáj, az öngyilkosságon is gondolkoztam, mert ez így nem élet. Értem én, hogy mindenki jó pasit akar, de én sem akaro szép barátnőt, nem ez a lényeg, hanem a szeretet, a jellem, személyiség.
2013. febr. 10. 22:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Küldj képet :), lehet csak magadat gondolod csúnyának.

Egyébként hány éves vagy?

2013. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Megjött a kép :) A kérdezőnek azt elfelejtettem megírni hogy nem lány vagyok hanem meleg fiú. :D De ez nem számít.


Szerintem semmi baj a külsőddel, esküszöm, tényleg. Ennyi idős létedre lehetne kicsivel több önbizalmad ;)

2013. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

# 6

jaj hagyjuk már ezt a szar,sablonos dumát,hogy majd eljön az igazi meg minden.Valamiért visszautasítják és ez csak a külseje miatt lehet.Aki alapból helyes,annak még néha sokat nem is kell próbálkoznia és már is van esélye.A másik meg,hogy minden nő ezt mondja az efféle srácoknak,amivel a padlás már réges rég tele van.Lehet,hogy 1 millióból 1nek ez összejön.A nők többsége megbízhatatlan és csak kihasználják az ilyen jóhiszemű gyerekeket.

2013. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
#13 - A srácnak önbizalomhiánya van szerintem... Láttam róla képet, csak tudom milyen.
2013. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Valkoinen perhonen ***** válasza:
Nekem is jöhet egy kép :)
2013. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem is jöhet kép. 23L vagyok.
2013. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Te azon kívül még szoktál valamit csinálni, hogy ide írogatod ezt a kérdést, különféle szórendekkel?
2013. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én is kérek képet :D
2013. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ténleg tudsz szeretni?????

Akkor szeresd már magadat kicsit!!! Ha meg valaki kigunyol gunyold vissza, ha nem megy üsd le ha az se megy járj el edzésre, talállkozhatsz ott ronda kigyurt kopasz emberekkel , igy nemleszel egyedül és egy kis önbecsülést is felszedhetsz magadra...

2013. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Képet,küldj légyszi,őszintén elmondom a véleményem:)
2013. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!