Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már nem bírom továbbb, hogy mindenki lerondáz, kigúnyol, megaláz és egy lány sem akart még sosem velem jráni, senki sem szeretett? Egy csúnya fiút tényleg nem lehet szeretni?

Figyelt kérdés
Én tudnék szeretni, de engem egy lány sem tud a külsőm miatt és már nagyon fáj, az öngyilkosságon is gondolkoztam, mert ez így nem élet. Értem én, hogy mindenki jó pasit akar, de én sem akaro szép barátnőt, nem ez a lényeg, hanem a szeretet, a jellem, személyiség.
2013. febr. 10. 22:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet hatha tudok segiteni.
2013. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem menj el papnak, imádkozz és ne foglalkozz a csajokkal. Ha minden akarsz barátnőt, a csúnya, kövér és pattanásos lányok között nézelődj. Egy okos és szép csaj nem járna ronda fiúval.
2013. febr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban pajti! :) Sz.r az egyedüllét ugye? Kicsit depissé tesz. Senkinek nem vagy elég jó... :(
2013. febr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép. :)
2013. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
"Szerintem menj el papnak, imádkozz és ne foglalkozz a csajokkal. Ha minden akarsz barátnőt, a csúnya, kövér és pattanásos lányok között nézelődj. Egy okos és szép csaj nem járna ronda fiúval." - Ez milyen válasz má'???
2013. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Komolyra fordítva egy tuti.A kérdezőnek nincsen önbizalma és kisugárzása vagyis akkor kettő xD

Azokkal meg nem kell foglalkozni,akik ezt mondják.Mindenkinek más jön be,ez az élet rendje!Ők lehet másoknak csúnyák,akik ezt mondják rád.

Ha azt sugárzod magadból,hogy ronda vagy meg a kutyának sem kellesz,akkor tényleg így lesz.Ha mosolygós,önbizalommal teli,magabiztos ember lennél,akkor más lenne a helyzet.Nem rögtön látná ezt így a környezet,de idővel simán.Mit gondolsz,sok ronda srácnak v nőnek miért van szép párja v szebb párja???Na lehet agyalni!

2013. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!