Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok külső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok külső alapján utasítanak el és még ismerkedni sem akarnak többnyire velem, akkor nekem miért nincs jogom számomra vonzó lányoknál kezdeményeznem? Miért erőlteti mindenki a számomra csúnya lányokat?

Figyelt kérdés

Tetszettem mrá egy kevés lánynak, meg néha megnéznem a szép lányok is, de többnyire észre sem vesznek alányok vagy egy kevés, aki nagyon el van szállva még le is rondáz, persze ezek szép lányok, de volt már, hogy ronda lány rondázott le, de ez ritkább.

Szóval tetszettem már lányoknak, pedig ronda vagyok és nem értem, hogy akkor nekem miért nem szabad számomra vonzó lányoknál próbálkoznom, miért mondják itt is, hogy elégedjek meg egy ronda lánnyal ronda fiúként. Még azt sem tudom már, hogy tényleg olyan ronda vagyok-e mint eddig gondoltam, mert néha tényleg olyan jó csajokkal szemezek, hogy elbizanytalanodom. Persze lehet csak azért néztek úgy, mert még nem láttak ilye rondát, de én tuti nem bámulnék valakit végig, aki nem jön be nekem és keresném a szemkontatkust vele...


2013. febr. 11. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Annyiszor olvastam már itt azt, hogy fiúk lerondázzák saját magukat, de egyikük sem mondja el, hogy miért gondolja így. Mi az, ami miatt rondának érzik magukat? Csak más véleménye? Kérdező, ne haragudj, de ami kiábrándított engem az az, hogy nem írsz helyesen. Ha helytelenül beszélsz, akkor az még jobban egy no go. Én nem igazán értem, hogy ki a ronda fiú. Én még nem találkoztam ronda fiúval, csak ápolatlannal. Ápolatlan értsd görbe, rossz fogak, piszkos körmök, büdösek, stb. És egyébként meg úgy gondolom, hogy a szépség belülről fakad. Nekem egyik barátom sem volt egy adonisz, nem is kerestem az olyanok társaságát. Az ilyen alfahímek nekem nem kellenek, túl bunkók, nem az én szintem. Én az értelmes fiúk társaságát keresem mindig. De ebből is olyan kevés van...
2013. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én speciel mások véleménye alapján. Mindenki rondának tart, 1-2 barátom elfogultságból átlagosnak, jóképűnek senki.
2013. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Èn lány vagyok. Szépnek mondanak, bár nekem azért kétségeim vannak. Mindenki kritikusabb magával szemben, szerintem Te is ezért látod magad rondának. Kuldhetnél priviben egy képet, ha akarod. Nekem nem számít a külsö. Nem hiszem, hogy ezzel egyedül vagyok, de sokkal inkább megfognak azok a férfiak, akikben van valami, az a plusz. Nem kell papucsnak, meg nyálasnak lenned, hogy kompenzáld a külsö hiányosságokat, pénzzel sem kell próbálkoznod, hogy azzal vedd le a lábukról öket, nem arról van szó. Nem kell Adonisznak lenned ahhoz, hogy szép lányok habarodjanak beléd. Esetleg válts taktikát, a stílusod amiben a kérdést kiírtad, nekem azt sugallja, hogy jó fej vagy, okos is, cseles, hát cseleskedj egy kicsit :) A barátom 8 évvel idösebb nálam, egy dolog fogott meg benne, és az nem a külseje. Jobban szeretem mindennél, és ha 3 Adonisz jönne hozzám egyszerre térdencsúszva, akkor se adnám semmiért cserébe!
2013. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Mert a lányok szerint csak nekik van joguk külső alapján válogatni, nekünk nincs. Amúgy ha ronda vagy, akkor a ronda lányoknál is hiába próbálkoznál, tehát mindegy is."


Igen, ez tényleg igaz:). Ők úgy gondolják, hogy természetes,h ők felfuvalkodottan válogatnak, viszont ha egy férfi teszi ezt, akkor felszínes:). Előbb már írtam, a sok átlagos unalmas liba mind különlegesnek hiszi magát, ezért olyan férfit keresnek, akik alfahímek, és külsőre valami extrát tudnak mutatni. Mondhatnám a sulimat is, ott is van egy beképzelt, nem vmi értelmes, se nem jóképű ,de magas hülye gyerek, és érte is odavannak a nők. Mert öltönyben jár, szervezkedik, nagy pofája van, beképzelt és magas. Ezért mondom, ha nem vagyok magas/jóképű, akkor gyúrd ki magad és legyél kellően magabiztos, és máris feküdni fog a sok liba.

2013. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tudod ez olyan dolog, hogy kevésbé vonzó lány is mondta rám hogy nem vagyok helyes, szebb is, viszont nagyon csinos is mondta már hogy bejövök neki, és kevésbé csinos is, tehát az hogy kinek mi, még csak nem is annak a függvénye, hogy most egy nő 150 kiló és kevésbé szép arca van, vagy hogy szép testalkata, és csinos kedves arca...... az emberek millió félék senkit nem lehet "kategorizálni", hogy "hé haver, annál a nőnél talán lenne még esélyed annál meg már biztos nem" ez nem így működik!

Vagy hogy egyáltalán kinek fontosabb a belső és kinek a külső, és hogy milyen tulajdonságokkal, milyen arcvonásokkal, ez is teljesen független dolog.

Igen, az meg a másik, hogy jóképű sportos srácot is láttam már, egyáltalán nem vonzó lánnyal, (pedig a lányok nagy része vonzó) nem tudom hogy csak az önbizalma hiánya miatt, vagy tényleg megfogta benne valami, meg kövér szemüveges srácot is (igen csak igénytelenül öltözve) nem is akármilyen csajjal........

Igen, az meg a másik ha nekem nem tetszik egy csaj, nem fogom elküldeni a p*csába, hanem udvariasan megmondom neki, hogy figyelj, ez meg az van.... aki lány létére valakit elküldd a fenébe, mert nem jön be neki és a porba alázza, azokról a lányokról meg is van a véleményem, ha tegyük föl hogy egy lány bejönne nekem, és tudnám hogy én is neki, és látnám hogy egy másik srácot elküldd a picsbe, onnantól kezdve még véletlenül sem kéne az a lány.....

Meg egyébként is rengeteg szép és kedves lány van hidd el, csupán egy peches dolog, hogy téged a sárkány félékkel hozott össze a sors......

Tehát ha igazi férfi vagy, nem fogsz összeomlani néhány p*csától, vannak akik egyszerűen szándékosan szeretik megbántani a másikat, akkor is ha amúgy lehet hogy nem is gondolnának olyan gáznak, tudod vannak emberek akik élvezik hogy "kapósak" és szándékosan utasítják vissza még a számukra egyáltalán nem is gáz embereket, gusztustalam módon, továbbá nem látsz bele a lelkükbe, hogy őket nem-e utasították már vissza, vagy akármi..... tudod vannak olyan emberek is akik amúgy tök normálisak, de ha valami olyan dolog éri őket (haláleset, elvesztik a munkájukat, akármi) lehet hogy egy darabig teljesen ellentétei lesznek önmaguknak, vagy egyszerűen, amikor valakinek csak rossz "pillanata" van, és úgy vezeti le, hogy ellenszenves másokkal, ami nem mentség! Mert nagyon nem korrekt dolog!

A lényeg ha, nem akarsz saját magad ellensége lenni, ne hagyd magad "megtörni" és ismerkedni nem csak közösségekben lehet (gondolok itt munkahelyre, iskolára elsősorban elsősorban) hanem akárhol..... a legtöbb nő meg úgy van vele hogy akármilyen helyesnek is gondol, de nem nézel a szemébe, meg látványosan izgulsz már alapból "elbuktál" és van sok olyan is amikor, egy csaj rá sem néz a másikra, de a férfiből úgy árad sz önbizalom, és a jó szöveg hogy percek alatt befűzi a csajt.....

A lényeg hogy légy erős, és ne itt tegyél föl kérdést, mert itt nagyrészt a gumiszobákból menekültek vannak :)

2013. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!