Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlag pasi vagyok, de a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag pasi vagyok, de a szép csajokra vágyakozom. Lehetek így boldog valaha?

Figyelt kérdés

Azt, hogy "átlag pasi", az adottságaimra értem. Amit hatalmamban áll (öltözködés, frizura, stb), azt megteszem, hogy jól nézzek ki, de olyan sose leszek, mint az ilyen tökéletes arcú, filmbe illő pasik.

De nem akarom beérni olyan csajjal, akit én magam csak átlagosnak látok.. Egyszerűen tudom mit érzek, ha egy szép, vonzó nőt látok, és ez nincs meg, ha egy számomra szexuálisan semleges valakiről van szó.

Az sem célom, hogy halomra szedjem fel az ilyen nőket, de ha már rendes kapcsolatra megyek, azt olyannal akarom, aki tényleg tetszik.

Lehetek így boldog, vagy hiú ábrándokat dédelgetek?


2013. febr. 18. 10:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Oké, de egy jól működő kapcsolatnál alap dolog, hogy mindkét fél szeresse egymással a szexet. Ezért nem értem a kérdező ezt minek emelte ki külön.
2013. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ilyet szerintem fogsz találni, ezek nem nagy elvárások teljesen normális elfogadható igényeid vannak. Sok ilyen nő van, csinos, igényes, értelmes.Inkább neked legyen több önbizalmad. Bár a gond az és tisztelet a kivételnek hogy még nem annyira csinos nőknek is a jobb pasik jönnek be nem elégednek meg az átlagos normális férfiakkal, ezért ilyen nehéz a férfiak többségének nőt találni, de azért még van legyél kitartó, attól hogy még esetleg nem vagy filmsztár meg kigyúrt áll@t, attól még lehetsz sikeres.
2013. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy Sealnek is milyen jó csaja van, pedig neki aztán ritka ocsmány a pofája.
2013. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Sealnek van pénze is.
2013. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem, a lányok mind azt vallják, hogy a pénz nem boldogít, szal nincs igazad.
2013. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
kis irónia az utolsónál :DDDDDD
2013. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Szeresse a szexet: azért fontos, mert én úgy tudom csak igazán élvezni a szexet, ha látom a partneremen is, hogy iszonyatosan élvezi, érzem rajta, hogy szétveti a vágy. Sajnos jártam már olyannal, aki személyiségre oké volt, de az ágyban tök prűd, kb 3 helyen lehetett hozzáérni, nem tetszett neki semmi, csak mindig ugyanaz a pár dolog, és ez elég lelombozó. Szóval ezért írtam oda külön, hogy legyen egy egészséges szexuális étvágya a hölgynek.

A csinos kérdéshez pedig annyit, hogy szerintem is, egy átlag adottságú nő, ha előnyösen öltözik, és igényesen sminkel, akkor simán lehet jó csaj.

2013. febr. 18. 11:37
 18/27 A kérdező kommentje:
Ja am valaki kérdezte, 23 vagyok, laza-elegánsan öltözöm, és hát mivel túl nagy társaságom nincs, általában utcán, buszon, néha szórakozóhelyen tudok ismerkedni.
2013. febr. 18. 11:40
 19/27 anonim ***** válasza:
Buszon hogy a fenébe tudsz ismerkedni?
2013. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Mellé ülök le, és beszédbe elegyedünk. Ezen mi annyira fura?
2013. febr. 18. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!