Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlag pasi vagyok, de a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag pasi vagyok, de a szép csajokra vágyakozom. Lehetek így boldog valaha?

Figyelt kérdés

Azt, hogy "átlag pasi", az adottságaimra értem. Amit hatalmamban áll (öltözködés, frizura, stb), azt megteszem, hogy jól nézzek ki, de olyan sose leszek, mint az ilyen tökéletes arcú, filmbe illő pasik.

De nem akarom beérni olyan csajjal, akit én magam csak átlagosnak látok.. Egyszerűen tudom mit érzek, ha egy szép, vonzó nőt látok, és ez nincs meg, ha egy számomra szexuálisan semleges valakiről van szó.

Az sem célom, hogy halomra szedjem fel az ilyen nőket, de ha már rendes kapcsolatra megyek, azt olyannal akarom, aki tényleg tetszik.

Lehetek így boldog, vagy hiú ábrándokat dédelgetek?


2013. febr. 18. 10:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A szomorú tény a következő:


szép és átlagos (normál fej nem kövér) lányoknak jóképű pasi kell.


Így a csúnya és ÁTLAGOS fiúknak csak a ronda és kövér lányok maradnak! Sok sikert!

2013. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Engem már sok szép nő gondolt helyesnek, akik hozzá teszem normálisak is! (attól mások még tarthatnának átlagosnak, vagy én is saját magamat, de ezeken fölösleges is lenne lovagolni) Viszont ha átlagosnak tartod magad az önbizalmad/kisugárzásod sem lehet olyan jó!

Eddig még mégsem akartam úgy össze jönni senkivel, attól hogy csinos meg kedves, mert egy boldog párkapcsolatnak nem abból kéne állnia hogy fölszedsz egy csajt és azt mutogatod, néha szexelsz vele, közben meg inkább barátnak tekinted, mint a másik felednek, érted, de akinek akkora motiváció, hogy szexelhessen egy jó csajjal, közben meg "sehol semmi." Annak a magándolga......

2013. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Mellé ülök le, és beszédbe elegyedünk. Ezen mi annyira fura?"


Az, hogy a legtöbb lány nem nyitott az ilyenre.

2013. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Pedig láttam már nagyon szép arcú kövér szexi lányt is......

Akkor azokkal mi van?

Akkor nekik a jóképű, 200 kilós kövér emberek jönnek be?

Nincs ilyen!

Egy nőnek nem a magasságától, hajszínétől, testalkatától, arcától, stb. fog függeni hogy, nála milyen arányban van a külső-belső, és hogy egyáltalán ezeken belül is mit hogy lát a saját szemszögéből, ill. mit tart vonzónak, vagy nem vonzónak..... egy másik hasonlóan csinos nő, aki még hasonlít is kívülről a másikhoz, neki lehet hogy csak az a fontos hogy a pasijának 25 centise legyen, aztán hogy alacsony, magas, vékony, kövér, izmos, bunkó, normális, stb. stb. meg tök mindegy...... Nem egy csinos nő van, akinek olyan pasija van, hogy sok kevésbé szép lánynak sem tetszene külsőleg, de lehet hogy egy szép nőnek meg pont az tetszik..... vagy az hogy megértő, türelmes, társasági ember, jókat lehet vele dumálni stb.... ez egy sokkal összetettebb dolog.... mint hogy ki nevezi magát helyesnek vagy nem helyesnek, a lényeg hogy értelmetlen a kérdésed!

Egy teli vödör sz*rt csótányokkal, patkányokkal s skorpiókkal! Meg néhány új agysejt, meg egyes kommentelők is "kemények" valaki már biztos unja ezt a témát, míg más a saját keserű életéből indul ki, amit csak magának köszönhet.

2013. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Van ez így.

Amit kínálsz, abból vásárolhatsz... Ha valaki olcsó, akkor megkapod olcsón, ha valaki értékesebb, akkor teremts értéket...

2013. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Legtöbb nő szemébe átlagos vagy csúnya pasi: normál fej, normál test,jó öltözet, igényes kinézet

jó pasi:( kigyúrt, jóképő kék szemű szőke hajú barbie fiú, vagy barna szem haj,magas, kigyúrt,szolis, s sok pénz, jó egzisztencia. Tisztelet a kivételnek!

2013. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azért én szép csajokat is láttam már nem,hogy átlag,csúnya pasikkal is.Ha jó a humorod,simán kifoghatsz egy kívül belül jól kinéző csajszit.Meg hát ízlések és pofonok.
2013. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!