Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha rám se hederít, semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rám se hederít, semmi értelme égetni magam?

Figyelt kérdés

Ha majd' mindennap látom a csajt az egyetemen, de igazából rám se hederít, ha köszönök neki, visszaköszön, de csak úgy "sablonosan", nincs igazán felvillanyozva, nem látom, hogy felcsillanna a szeme akár egy parányit is... De ahogy elnéztem, mástól sincs elragadtatva... láttam már nevetni, de igazából sokszor olyan mufurc az arca... nem értem, miért, mire/kire haragszik ennyire, de nem úgy jön be a terembe, hogy fel van dobva.

Nem vagyok hülye, igazán észrevenném a jeleket, ha küldene. Fb alapján nincs senkije, se közös kép, se "kapcsolatban" státusz, de még "cover photo" sem... :) A gáz az, hogy nagyon tetszik. Aranyos egyébként, ha előadást tart kiscsoportban, meg talán jó fej is, de nem nagyon ismerjük egymást, beszélgetni nem szoktunk egyáltalán....

Szinte érzem a visszautasítást, de lehet, hogy csak belemagyarázom. nem tudom, hogy elhívjam-e randizni, vagy tiszta hülyét csinálnék magamból?

Ja, 22 éves lánykáról van szó....

Egyébként lehet, hogy nem jövök be neki, de jóképűnek mondanak. Vagy csak rossz az ízlése... áh! nem tudom, mit csináljak.


2013. márc. 7. 21:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kösz, majd kitalálom, hogy legyen... Azért vagyok nagyon tanácstalan, mert tényleg nagyon tetszik... A barátaim azt mondták, hogy ne rontsak ajtóstól a házba, apró kis jeleket adjak neki, köszönjek mindig, nézzek a szemébe, stb. stb., és egyszer majd hívjam el, ha már tényleg benne vagyok a tudatában. Azt mondják, ha rögtön most elhívom randira, és nemet mond, akkor később már hiába próbálkozom beférkőzni az agyába (ágyába - hehe :) ) .
2013. márc. 8. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!