Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek olyan válogatós fiú téren? 16L

Figyelt kérdés
Miért nem elég jo nekem senki miért érzem ezt? Mitől van? mit tegyek ellen? én nem akarok ilyen lenni :S

2013. márc. 10. 22:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"mióta ciki a szüzesség ? o.O"


ja bocsánat, tényleg, nem is tudhatom, hogy eddig kivel milyen dolgod volt, lehet hogy már lekéstem erről.

mindig is ciki volt, főleg manapság, amikor 13-14 évesek kérdezgetik, hogy egy 25-30fős osztályból még 2-3an szüzek és hogy mennyire ciki ez és mit csináljon ellene...

mondom, majd 1-2 év múlva rájössz, amikor mindenki smacizik a parkban csak te vagy évek óta magányos, akkor már jó lesz a kanos jóska is, csak ne egyedül legyél. tudom, te nem ilyen leszel, - egyik sem tervezi el előre, csak jön egy görbe este...


ha nem akarsz válogatós lenni, igénytelenebbnek kell lenned. mivel semmi konkrétumot nem írtál, így segíteni se lehet rajtad, csak általánosítani tudok. a lányok általában

1 rózsaszín királylányok(55% mondjuk 20 évesig bezárólag): álmodoznak valami mesekönyvbeli hercegről. mellé naivak, 454x átvágják őket és midnig bedőlnek. általában idővel a következő csoportba kerülhetnek át

2 realista ribanc(30%): beképzeltek, igénytelenk és emellett még magasak is a hülye elvárásaik

3 semleges kiábrándultak(10%): 17-18 évesen beleunnak a várakozásba, és kényszerkapcoslatokba kezdenek.

4 betoji unalmasak(4%): 17 felett is szüzek maradnak. aztán ott már elég változó a szórás, hogy mi törtánik, de többségük nem tlaálja meg 20on évesen sem az igazit. külső és belső oka is van.

5 valóban igényesek(<1%): a másik fél és önmaguk felé is igényesek, de nem hülye elvárásaik vannak, ők általában 16-17 évesen már foglaltak, és 6-10 éves kapcsolataik vannak legalább.


"Ha randizol egy sráccal, és valami nem tetszik rajta, esetleg Ő maga, próbáld meg ezt az érzést elnyomni magadban, és csak a pozitív tulajdonságaira koncetrálni..."


biztos én is ezt mondanám, ha meg akarnám fektetni.

egyébként marhaság, valakit nem lehet logikából szeretni, az érzést enm elnyomni kell hanem legfeljebb felülvizsgálni, hogy mi lesz a következménye az érzelmi tetteknek. de az érdekkapcsolatok sosem tartanak sokáig, és még csak nem is élvezetesek, kivéve ha eleve csak szexre hajtottál.

2013. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!